Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Návody >> TescoMobile.cz samoobsluha

TescoMobile.cz samoobsluha

Všichni zákazníci mobilního operátora Tesco mobile mohou svůj telefonní účet spravovat pomocí internetové samoobsluhy na stránkách Tescomobile.cz. Ta slouží jako rozcestník ke všem nabízeným službám a nastavením. Na stránkách se je možné přihlásit s využitím jednorázového SMS kódu či s pomocí uživatelského jména a hesla. Internetová samoobsluha Tescomobile.cz představuje nejsnadnější cestu, jak svůj účet ovládat a všem zákazníkům tohoto operátora proto doporučujeme se s ní naučit pracovat.

Operátor Tesco Mobile patří v současné svou nabídkou k jedněm z nejvýhodnějších na českém trhu. Výhodnost jeho předplacené karty a přídatných balíčků si můžete sami „ověřit v našem nezávislém srovnání mobilních operátorů“:. Jeho největší výhodou je zdvojnásobení dobíjeného kreditu a to i celý rok 2015. Nově byla zavedena i funkce Dynamo, která se postará o dobíjení za vás. Všechny tyto nové funkce najdete i v internetové samoobsluze.

Samoobsluha Tescomobile.cz

Oficiální přihlášení do internetové samoobsluhy najdete na stránkách samoobsluha.tes­comobile.cz. Její pomocí můžete spravovat všechny funkce, které tento operátor nabízí. Dobíjet kredit, zjistit jeho stav či nastavit službu Dynamo, která se postará o jeho automatické dobíjení, abyste na něj nemuseli myslet. Dále si přes samoobsluhu můžete aktivovat populární balíček Clubcard či internet v mobilu. Velmi užitečnou funkcí je také kontrola provolaných minut či spotřebovaných dat. To vše jsou všechno funkce, které využijete nejčastěji.

Mezi další možnosti Tescomobile.cz samoobsluhy, které využijete méně, patří ještě správa SIM karty. Tu zde v případě ztráty či krádeže zablokujete, vyžádáte si novou a v menu si můžete zobrazit i kódy PIN a PUK. 1× měsíčně zde také najdete fakturu a vyúčtování se spotřebovanými jednotkami za minulý měsíc. Celé internetové rozhraní je velmi intuitivní a jeho ovládání by nemělo činit problém ani méně zkušeným uživatelům.

TOPlist