Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Návody >> Moje UPC přihlásit

Moje UPC přihlásit

Společnost UPC patří v roce 2015 k největším poskytovatelům kabelové televize a internetu na našem území. Jejich služeb využívají stovky tisíc zákazníků po celé České republice. Pro všechny tyto zákazníky je připravena přehledná internetová samoobsluha Moje UPC, do kterého se můžete přihlásit a mít své služby kdykoliv a odkudkoliv pod kontrolou. Portál Moje UPC poskytuje kompletní spektrum služeb – můžete si aktivovat dodatečné balíčky či prohlédnout vyúčtování. Níže najdete postup, jak se na portál Moje UPC přihlásit, jak provést registraci a co vše po přihlášení můžete v roce 2015 ovládat.

Přihlásit se na Moje UPC – registrace a vyúčtování

Internetová samoobsluha Moje UPC poskytuje kompletní kontrolu nad vaším účtem. Přihlásit se do ní můžete svým uživatelským jménem a heslem na adrese https://my.upc.cz. Své přihlašovací údaje obdržíte při registraci od společnosti UPC při prvním zřízení televize či internetu. V případě, že zapomenete své uživatelské jméno či heslo, je možné tyto údaje přes internet obnovit. Potřebovat k tomu budete číslo své smlouvy a aktivační kód, který jste obdrželi při registraci na svou emailovou adresu. A nyní se již pojďme přihlásit na Moje UPC. Co vše pomocí tohoto portálu můžete zařídit?

Po přihlášení si je možné prohlédnout přehled všech svých aktivovaných služeb. Můžete si objednat nové služby či přiobjednat balíčky. Vidíte všechna svá vyúčtování 2015, přijaté platby či částku, kterou zbývá doplatit. Aktivovat si dále můžete inkaso, SIPO, změnit kontaktní údaje, napsat dotaz do klientského centra, atd. Přihlásit se na Moje UPC se zkrátka vyplatí, neboť všechny potřebné služby naleznete na jednom místě. Pokud by vám přesto nebylo něco jasné, můžete se v roce 2015 obrátit i na telefonní infolinku UPC na čísle 844 222 111 či využít kontaktní formulář na hlavních stránkách.

Další užitečné odkazy:

Tagy: upc.cz, upc.cz nabídka programů, www.upc.cz zmeny2015, změny upc 2015, upc internet za 200kč, upc klientské centrum, moje upc registrace, moje upc přihlásit, upc.cz test rychlosti

TOPlist