Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Návody >> http:tam.je objednávky

http:tam.je objednávky

Pokud jste zákazníky operátora Vodafone, případně jeho přidružených služeb, jako je například Oskarta nebo stále výhodné tarify od Českých drah, neobejdete se bez používání jeho internetové samoobsluhy. S její pomocí můžete kompletně ovládat svůj účet – zapínat a vypínat služby, platit účty a objednávky, dobíjet kredit a v neposlední řadě máte díky ní i dokonalý přehled o spotřebovaných minutách a vypsaných SMS v daném měsíci, atd. V textu níže si ukážeme některé nejčastěji využívané funkce mobilní samoobsluhy operátora Vodafone a samozřejmě nechybí ani možnost tuto samoobsluhu navštívit. K tomu slouží internetové stránky na adrese http:tam.je/ob­jednavky, kam se přihlásíte pomocí svého telefonního čísla a hesla.

Základní info o útratě a provolaných minutách

Nejčastěji v samoobsluze Vodafonu na adrese http:tam.je objednávky využijete funkce ke kontrole svého telefonního účtu. Po úspěšném přihlášení je najdete v horní liště nazvané „Vyúčtování a útrata“ a to v podkolonce „Aktuální přehled“. V něm ihned vidíte, kolik už jste v daném období utratili a zjistíte i, kolik vám ještě zbývá volných minut nebo dní do konce zúčtovacího období. Tuto volbu si zapamatujte, protože ji pravděpodobně budete potřebovat nejčastěji.

Nastavení internetu, MMS nebo SIM karet

Na stránkách samoobsluhy na http:www.tam.je/objednavky lze ovládat také základní nastavení vašeho telefonu, jako třeba nastavit mobilní internet, MMS nebo zablokovat SIM kartu v případě odcizení. Všechny tyto volby najdete v horní liště „Služby“ a zde kliknete na „Nastavení telefonu“. Velmi užitečná je hlavně v levém sloupci volba „SIM karty“. Kromě zmíněné blokace si můžete vyžádat duplikát karty (užitečné, když chce být k zastižení na více mobilních telefonech) nebo zobrazit kódy PIN2, PUK1 a PUK2. Ty se hodí, pokud si telefon omylem zablokujete tím, že několikrát po sobě zadáte špatné heslo PIN.

Online na http:www.tam.je provedete také objednávky služeb

Třetí užitečnou funkcí je možnost pomocí samoobsluhy Vodafone na adrese http:tam.je provádět objednávky dalších služeb a doplňkových balíčků. Po přihlášení stačí v horní liště zvolit „Služby“ a následně „Moje služby“. Zde si můžete dokoupit balíčky mobilního internetu, změnit tarif, aktivovat roaming, atd. Objednávky následně uhradíte opět přes internet a to pomocí platební karty nebo přihlášením na internetbanking u své banky a běžným bezhotovostním převodem.

Ušetřete změnou operátora či tarifu!

Naše stránky jsou především zaměřeny na hledání toho nejlevnějšího mobilního volání. Nabízíme proto Přehled a srovnání cen všech mobilních operátorů v ČR, kterých je u nás do dnešní doby už více než 60. Před tím než, přejdete do samoobsluhy na adrese http:tam.je/ob­jednávky, která vás zajímá, doporučujeme si pozorně prohlédnout zmíněné srovnání. Je velmi pravděpodobné, že můžete oproti svém současnému tarifu významně ušetřit.

Samostatně přinášíme i srovnání všech předplacených karet, pokud dáváte raději přednost této formě volání. Všem čtenářům, kterým je více než 60 let nebo hledají výhodné volání pro svoji babičku či dědečka, doporučujeme článek s Nejvýhodnějším volání pro důchodce a seniory. Ti mají často nárok na různé speciální slevy a bonusy, které článek dobře shrnuje.

TOPlist