Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Porovnání cen mobilních a virtuálních operátorů

Porovnání cen mobilních a virtuálních operátorů

Náš jedinečný přehled obsahuje tarify všech mobilních a virtuálních operátory, kteří na našem trhu působí. Ke každému tarifu jsou zmíněny nejdůležitější parametry a přímo v přehledu najdete i odkaz na podrobnou recenzi každého z nich. Tarify jsou řazeny podle výše měsíčního paušálu, takže si lehce můžete vybrat ten nejvýhodnější, který nejlépe zapadá do vašeho měsíčního rozpočtu.

  1. Tarify všech mobilních a virtuálních operátorů v ČR:
  2. Pouze neomezené tarify
  3. Předplacené karty

V našem srovnání najdete všechny mobilní operátory v současné době působící v ČR a jejichž nabídka je veřejně přístupná. Jmenovitě se jedná o tarify a předplacené karty od operátorů (řazeno abecedně):

+4U mobile, 99mobile, Air Telecom, Blesk mobil, Bonerix, Bonuss, CallPro, Centropol Telecom, City mobile, Connectica, Cool Club, Coop mobil, CoreTel, České dráhy tarify Vodafone, ČEZ Mobil, Dragon, Euro Operátor, FAYN, FUN Mobil, GoMobil, Gorila Mobil, Ha-loo mobil, Kaktus, Klokan mobil, Komutel, KT mobil, Lama Mobile, L-Tel, mBank, Metronet, Mikrotech, Mobil.cz, Mobil21, Nej TV Mobil, Netbox Mobil, O2, Odorik, One Mobile, OpenCall, Oskarta, Pět pohromadě, PODA, Relax Mobil, SeniorTel, Siphone, Startel, Studentfone, Telestica, Tesco Mobil, T-Mobile, VietCall, Vodafone, Voocall, WIA Mobil, Žlutá simka

O našem srovnávači tarifů

Podobných srovnávacích projektů, které vám slibují podle vámi zadaných parametrů vyhledat ten zaručeně nejlepší tarif šitý na míru právě pro vás, je na českém internetu hned několik. Horší už je, že často jsou tyto srovnávače sponzorovány samotnými mobilními společnostmi, takže se vám ve výsledku snaží, ve své nabídce nakonec vnutit, některý z jejich nepříliš výhodných tarifů.

U nás nic takového nehledejte. My jsme v našem srovnání zvolili jasný a transparentní přístup. V přehledu jsou zahrnuti všichni veřejně dostupní mobilní operátoři, kteří na našem trhu v současné době působí a to včetně těch nejnovějších mobilních virtuálních operátorů vzniklých teprve v posledních týdnech. Ceny a údaje u nás vidíte naprosto jasně a to černé na bílém tak, jak je každý operátor uvádí ve své oficiální ceníku. Nechceme a ani nemůžeme vám některý z nich přímo doporučit. Mobilní potřeby každého čtenáře jsou zcela unikátní a většina tarifů má při správném zvolení co nabídnout. Věříme, že každý čtenář si z uvedeného srovnání už sám vybere ten tarif, který právě jemu vyhovuje nejvíce. Naším posláním je udržovat toto v České republice pravděpodobně největší dostupné cenové porovnání mobilních a virtuálních operátorů stále aktuální, abychom vám tento výběr co nejvíce usnadnili.

Tagy: porovnání cen mobilních a virtuálních operátorů, nejlepší virtuální operátor, nejlepší mobilní operátor, porovnání tarifu, srovnání tarifů

TOPlist