Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Návody >> Moje 02

Moje 02

Aplikace Moje 02 slouží ke správě a ovládání všech služeb u telefonního operátora O2. Jejím prostřednictvím zařídíte vše potřebné přes internet z pohodlí domova. Přístup do aplikace dostane zdarma každý, kdo si koupí předplacenou kartu operátora či si sjedná hlasový tarif. K registraci do služby stačí jen vyplnit údaje z posledního vyúčtování a u předplacené karty je pak nutné opsat číslo SIM karty.

Registrace a jednorázové přihlášení do samoobsluhy

Během první registrace si na adrese níže zvolíte uživatelské jméno a heslo, které následně budete při přihlášení do samoobsluhy Moje 02 využívat. Registrace je jednoduchá a zvládnete ji během pár minut. Pokud se vám však do ní nechce, je možné provést i jednorázové přihlášení, pro které Vám postačí jen Vaše telefonní číslo a SMS kód, který přijde poštou. Nyní se již pojďme podívat, co vše internetová samoobsluha Moje 02 umí.

Moje 02 – vyúčtování a správa služeb

Výše jsme si prošli první registraci a možnost jednorázového přihlášení do samoobsluhy Moje 02. Obojí i s přihlášením pro stávající zákazníky najdete na stránkách moje.o2.cz/login. Co se jednotlivých funkcí týče, zařídíte online přes internet téměř vše, co by vás mohlo zajímat. Nejvíce využívaná je možnost zobrazení posledních vyúčtování a dále pak přehled provolaných minut a spotřebovaných dat v aktuálním měsíci. Samoobsluha Moje 02 ale toho umí mnohem víc. Online je možné např. dokupovat další služby, spravovat své balíčky (navýšit data, aktivovat roaming), zablokovat SIM kartu v případě odcizení, atd. Nejvíce ale využijete právě vyúčtování a přehled provolaných minut. Přes internet je také možné posílat do sítě 02 SMS zdarma.

Nově si je možné stáhnout samoobsluhu Moje 02 také do svého chytrého telefonu. To platí i pro oblíbenou aplikace Moje 02 TV Go, jejímž prostřednictvím mohou všichni předplatitelé 02 TV sledovat televizi na svém mobilním telefon, notebooku či tablety. Obě aplikace najdete zde. Na závěr ještě přidáváme další užitečné odkazy, které by čtenáři mohli využít. Naleznete mezi nimi např. přehled aktuálně nabízených tarifů a předplacených karet, možnost vybrat 02 odměny za dobití či odkaz na vyzvednutí MMS zpráv.

Další užitečné odkazy:

Tagy: moje 02 vyúčtování, sms zdarma 02, moje 02 pro firmy, registrace do moje 02, moje 02 jednorázové přihlášení, moje 02 tv go, moje 02 odměna za dobití, www.odměna za dobití 02.kachničky

TOPlist