Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Návody >> Modré volání Bonerix přihlášení

Modré volání Bonerix přihlášení

Společnost Bonerix nabízí výhodné mobilní tarify, které jsou určeny výhradně zaměstnancům vybraných českých společností. Levně volat tak mohou například zaměstnanci a rodinní příslušníci u společností Agrofert, ČSOB, OKD, LIDL nebo České pojišťovny. Tento firemní zaměstnanecký program funguje pod jménem Modré volání Bonerix a přihlášení do něj naleznete v odkazu níže. Na Bonerix.cz je aktuálně k dispozici nová nabídka tarifů Mini a Maxi, kterou si můžete prohlédnout zde. K dispozici je i eshop s dotovanými telefony.

Tarify zaměstnaneckého programu Bonerix jsou skutečně určeny výhradně zaměstnancům (a jejich příbuzným) vybraných velkých firem a běžný člověk je využívat nemůže. Z tohoto důvodu stránky s modrým voláním Bonerix vyžadují přihlášení, bez kterého se neotevře ani úvodní stránka. Před změnou na modré volání je proto nutné na stránkách O2 provést registraci. Během několik dnů následně obdržíte prostřednictvím SMS své uživatelské jméno a heslo. Pokud již zákazníkem jste a tyto údaje máte, můžete přistoupit k přihlášení do modrého volání Bonerix, které naleznete v následujícím formuláři.

Přihlášení do modrého volání Bonerix

Přihlášení na svůj telefonní účet u společnosti Bonerix najdete na internetové stránce modrevolani.cz/prih­laseni. S jeho pomocí můžete kompletně spravovat své služby a přehled máte i o výdajích. V internetové samoobsluze najdete kompletní rozpis provolaných minut a spotřebovaných dat v aktuálním období. Dále si zde můžete prohlédnout fakturace za minulá období, aktivovat dodatečné balíčky internetu v mobilu či roaming nebo provést změnu tarifu za jiný, např. za Maxi. Přihlášení do modrého volání tak plní funkci samoobsluhy, kterou běžně najdete i u ostatních mobilních operátorů.

Zákazníci by měli mít na paměti, že ačkoliv za společností Bonerix stojí operátor O2, jejich služby, včetně přihlášení na modré volání, jsou striktně odděleny. Nemůžete se tak například obracet na zákaznickou linku O2 ani využívat registraci do internetové samoobsluhy na stránkách O2. Pro správu svých služeb vždy využívejte Modré volání Bonerix a přihlášení, které naleznete v odkazu výše. V případě potřeby je k dispozici i zákaznická linka Bonerix s.r.o, na kterou se v případě dotazů a změn můžete obracet na telefonním čísle 800 11 55 77.

Tagy: modré volání bonerix přihlášení, bonerix.cz nová nabídka, bonerix s.r.o. zákaznická linka, zaměstnanecký program bonerix tarify, modré volání o2 registrace, bonerix s.r.o. modré volání, modré volání změna, o2 internetová samoobsluha bonerix

TOPlist