Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Návody >> http:tmo.cz mms

http:tmo.cz mms

Zde vám nabízíme návod na to, jak si vyzvednout MMS na http:tmo.cz. Využijete jej, pokud jste zákazníkem mobilního operátora T-Mobile či některého z virtuálních operátorů, kteří v jeho síti fungují. Těch je skutečně požehnaně a za všechny můžeme zmínit například Kaktus Mobil, GoMobil, Voocall, 99mobile, Mobil.cz, SeniorTel, StarTel, One Mobile, +4U Mobile a více než desítku dalších. Jejich kompletní přehled si můžete prohlédnout zde. Zákazníci všech těchto operátorů si mohou vyzvednout MMS stejným způsobem a to právě na http:tmo.cz.

Prohlédněte si MMS přímo na svém mobilním telefonu

Ideálním případem samozřejmě je, pokud si můžete MMS prohlédnout přímo na mobilu. Někteří čtenáři však chytrý telefon ještě nemají a nemalá část z nich si ho také neumí pro příjem MMS správně nastavit. Vzhledem k tomu, že postup, jak MMS vyzvednout, je u každého mobilního telefonu trochu jiný, nemůžete vám zde přinést jednotný návod. T-Mobile však na svých stránkách návod pro nastavení jednotlivých modelů mobilních telefonů pro příjem MMS má. Pokud tak chcete mmsky přijímat přímo na mobilu, doporučujeme přejít na oficiální stránky operátora, kde najdete návod přímo pro váš telefon. Eventuálně se také můžete osobně zastavit na nejbližší pobočce T-Mobile, kde vám mobilní telefon rádi a hlavně zdarma správně nastaví. Nyní se již pojďme podívat, jak vyzvednout MMS přímo na webu na internetových stránkách http:tmo.cz.

Vyzvednout MMS na http:tmo.cz

Celý proces vyzvednutí MMS na webu je u T-Mobile velmi jednoduchý. Když vám někdo pošle MMS a vy si ji nemůžete přímo zobrazit na svém mobilním telefonu, obdržíte od svého operátora textovou zprávu, ve které najdete oznámení a především jednorázové heslo. Na svém počítači si následně otevřete tento internetový odkaz na oficiálních stránkách operátora. Zde jen stačí vyplnit své telefonní číslo – např. 604123456 a právě zmiňované heslo, které jste obdrželi v SMS zprávě. A to je vše. Poté si už můžete doručenou MMS na http:www.tmo.cz/dl přímo prohlédnout. Pokud si obrázek chcete uložit, klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte možnost „Uložit obrázek jako“. Platnost MMS zprávy je totiž na http:tmo.cz jen 30 dní. Pokud si ho do té doby nevyzvednete nebo obrázek neuložíte do počítače, bude automaticky po této době ze stránek odstraněn.

TOPlist