Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Bonerix

Bonerix

Mobilní operátor Bonerix je na našem trhu takovým „unikátem“ a vlastně kategorií samo pro sebe. Již před boomem virtuálních operátorů, který vidíme dnes na našem trhu působila řada pololegálních a trpěných virtuálních operátorů. Často se pro jejich označení můžeme setkat i s označením šediví operátoři. Šedivých a pololegálních proto, že obchodní podmínky neumožňují firemní služby a ceny, které velcí operátoři poskytli některé konkrétní společnosti dále přeprodávat a směli jich využívat pouze zaměstnanci a členové těch konkrétních společností, kterým byla tato nabídka určená.

Jak je ale v Čechách již dobrým zvykem, lidé si našli skulinky jak obchodní smlouvy obejít. Často jste si tak museli koupit nějaký výrobek – např. šampón nebo potravinový doplněk, což Vám umožňovalo stát se členem klubu a požívat tak zaměstnaneckých výhodných cen volání, které si daná firma s operátorem dohodla. Kolikrát to i před rokem 2013 byla i jediná šance, jak se dostat k alespoň trochu rozumným cenám volání a ostatních mobilních služeb.

Bonerix však z řady šedivých operátorů vždy vybočoval tím, že se nejedná o nějakou trpěnou společnost, ale vlastní ji ze 100% přímo O2, pro kterou se tak jedná o dobrý boční přivýdělek. Bonerix v současnosti využívá přes 80 000 zákazníků a převážně se jedná o zaměstnance velkých korporací jako ČSOB, LIDL, ČEZ, OKD a jejich rodinné příslušníky. Bonerix funguje v rámci mateřské sítě O2 a svým zákazníkům nabízí často výhodnější ceny než je běžná maloobchodní, kterou dostanete v prodejnách O2.

Bonerix tarify

Z nabídky patří k nejzajímavějším například nabídka neomezeného volání a SMS za 495 Kč měsíčně. K tomuto neomezenému balíčku sice nedostanete mobilní internet jak u podobných tzv. flatových balíčků u konkurence zvykem, ale pro zákazníky, kteří stejně mobilní internet nevyužijí nebo nepotřebují se jedná o zajímavou nabídku, kde díky absenci mobilního internetu mohu ušetřit oproti podobně stavěným balíčku řádově 200–300 Kč měsíčně.

Pokud Vás nabídka mobilních tarifů zaujala, musíme Vás pravděpodobně zklamat. Jak se uvádí ve všeobecných podmínkách této společnosti: „Nabídka tarifů je určena pouze zaměstnancům, externím partnerům a jejich rodinným příslušníkům vybraných zaměstnavatelů a s nimi propojených osob.“ Pokud tedy neznáte nikoho ze jmenovaných osob nebo nejste přímo zaměstnance některé kvalifikované společnosti, pravděpodobně se k nabízených tarifům nedostanete.

Tarif MINI MAXI
Měsíční paušál 1 Kč 495 Kč
Počet volných minut 0 neomezeně
Počet volných SMS 0 200
Volání mezi čísly v programu/min 1 Kč zdarma
Volání do sítě O2/min 1,90 Kč zdarma
Ostatní + pevné sítě/min 1,90 Kč zdarma
SMS 1,50 Kč 1,20 Kč
MMS 3,00 Kč 3,00 Kč
Volání do hlasové schránky 1,90 Kč zdarma

K tarifu MINI je možné přiobjednat následující datové balíčky:

Název balíčku Datový limit Cena za měsíc
Internet v mobilu 150 MB 150 MB/měsíc 95 Kč
Internet v mobilu 1 GB 1 GB/měsíc 195 Kč
Internet v mobilu 3 GB 3 GB/měsíc 350 Kč
Internet v mobilu 10 GB 10 GB/měsíc 550 Kč

K tarifu MAXI pak přísluší datové balíčky:

Název balíčku Datový limit Cena za měsíc Počet volných SMS
Internet v mobilu 150 MB 150 MB/měsíc 95 Kč 0
Internet v mobilu 1 GB 1 GB/měsíc 195 Kč 0
Internet v mobilu 1 GB 1 GB/měsíc 254 Kč Neomezené
Internet v mobilu 3 GB 3 GB/měsíc 350 Kč Neomezené
Internet v mobilu 10 GB 10 GB/měsíc 550 Kč Neomezené

Užitečné informace k operátorovi:

Tagy: bonerix tarify, mobilní internet bonerix, mobilní operátor bonerix, virtuální operátor bonerix, bonerix ceny, bonerix mobile, bonerix.cz, bonerix o2

TOPlist