Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Netbox Mobil

Netbox Mobil

Netbox Mobil je virtuální mobilní operátor provozovaný telekomunikační společností SMART Comp. a. s. Ta na našem trhu rozhodně není žádným nováčkem. Již od roku 1998 poskytuje internetové, televizní (IPTV) nebo telefonní služby více než 150 000 zákazníků v několika velkých krajských městech konkrétně Havlíčkově Brodě, Novém Jičíně, Ostravě , Brně, Praze, Olomouci, Opavě, Jihlavě, Zlíně nebo Holešově. Mezi její klienty patří vedle běžných domácností i velké firmy, školy, městské úřady a další subjekty jak soukromé tak i státní správy a samosprávy.

Záměr vstoupit se svými službami také na rostoucí trh mobilních operátorů oznámila tato společnost v červnu roku 2013, s tím, že po asi měsíci zkušebního provozu proběhlo ostré zahájení služeb tohoto operátora v srpnu téhož roku.

Jak uvádí generální ředitel společnosti SMART Comp. a.s. Ing. Aleš Padrta, Netbox Mobil by měl cílit především na stávající zákazníky společnosti, kterým nabídne výhodnou kombinaci volání, televize a internetu. Zákazníci tak budou moci všechny tyto služby spravovat na jednom místě a také s jednotným vyúčtováním, což jim dále usnadní přehled o výdajích. Nový operátor je ale samozřejmě otevřen i všem novým zákazníkům, které jeho nabídka mobilního volání a internetu jistě zaujme."

Netbox Mobil – přehled tarifů a ceník služeb

Netbox Mobil funguje v síti mobilního operátora T-Mobile a využít můžete buďto přenos svého stávajícího mobilního čísla, který je v tomto případě zcela zdarma a nebo, opět bezplatně, požádat o přidělení čísla nového. Od ČTU má Netbox Mobil pro tyto účely vyhrazeno 20 000 čísel v rozsahu 730 4XX XXX. Nový operátor využívá stávající silné zázemí společnosti včetně plného technického servisu a zákaznické podpory.

Tarify od Netbox Mobilu:

Název tarifu Měsíční paušál Volné minuty do všech sítí Minuta volání ve vlastní sítí Netbox a AIM Minuta volání do ostatních sítí v ČR Volné SMS SMS MMS Data
Netbox Mobil bez paušálu 0 Kč 0 1,50 Kč 2,50 Kč 0 1,50 Kč 5 Kč 1,50 Kč/MB
Netbox Mobil s paušálem 250 Kč 50 1,50 Kč 2,50 Kč 50 1,50 Kč 5 Kč 100 MB, po vyčerpání 1,50 Kč/MB
Netbox Mobil Internet 100 MB 100 Kč 0 1,50 Kč 2,50 Kč 0 1,50 Kč 5 Kč 100 MB, po vyčerpání 1 Kč/MB

K dispozici nejsou žádné další dodatečné datové balíčky. Internet v mobilu lze sice používat a to až do objemu 500 MB měsíčně, avšak s nepříliš výhodnou cenou 1,50 Kč/MB přenesených dat u hlasových tarifů a 1 Kč/MB u tarifu „Netbox Mobil Internet 100 MB“. Po překročení měsíčního objemu 500 MB dojde bez výjimky ke zpomalení rychlosti na 64 kbit/s. Pro mobilní internet tak nejsou tarify od Netbox Mobilu příliš vhodné a pro náruživé internetové uživatele se doporučujeme poohlédnout raději jinde, například v našem srovnání tarifů.

Doplňující informace k operátorovi:

Kompletní přehled tarifů najdete také přímo na oficiálních stránkách Netbox Mobilu, kde je také k dispozici podrobný ceník, včetně cen volání do zahraničí, roamingu a méně využívaných služeb, které jsme z důvodu přehlednosti na našich stránkách záměrně nezmínili (prémiové SMS, audiotextové služby a další). Výše uvedená nabídka tarifů je zcela identická se sesterským operátorem nesoucím název Aim Mobil. Jeho recenzi a zhodnocení najdete též na našich stránkách.

Tagy: netboxmobil.cz, mobilní internet netbox mobil, mobilní operátor netbox mobil, virtuální operátor netbox mobil, netbox mobil ceny, netbox mobil tarify, netbox mobile, netbox mobil, netbox mobil t-mobile

TOPlist