Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Klokan mobil

Klokan mobil

Operátor Klokan Mobil funguje přes firmu Quadruple v síti Vodafone a nabízí na svých stránkách 1 předplacenou kartu a 1 tarif s proměnlivými sazbami volání podle počtu aktuálně provolaných minut v daném kalendářním měsíci. Tento koncept začíná být v poslední době celkem populární a nedávno s ním přišel i mobilní operátor od značky Euronics. Jednoduše platí, že čím více minut provoláte, tím menší minutovou cenu za ně platíte. Jedinou výjimkou je volání a SMS ve vlastní síti, kdy platíte jednotnou cenu po celou dobu. Celý princip nejlépe pochopíte z ceníku níže. Za povšimnutí stojí, že cena minuty hovoru a 1 SMS je u Klokan Mobilu vždy totožná. To má i tu nevýhodu, že na předplacené kartě platíte ze začátku 2,50 Kč za pouhou 1 SMS, což je podle nás v dnešní době už nebetyčně moc.

Levné volání a SMS ve vlastní síti především

Dojem kazí nevýhodná minutová tarifikace, takže i například za 10 vteřin hovoru zaplatíte plnou minutovou cenu. Příjemná je naopak cena volání ve vlastní sítí, který by určitě mohla ve spojení s dobíjecí kartou od Klokana s nulovým měsíčním paušálem přilákat hlavně rodiny či známé. K dispozice je i několik doplňkových balíčků obsahujících volné SMS či internet v mobilu, které si opět podrobně můžete prohlédnout níže. Cenově tyto balíčky nikterak nevynikají a současně nejlepší nabídku internetových balíčků od Call Pro, zdaleka nepřekonávají. Po vyčerpání dat dojde až do konce doby platnosti balíčku ke zpomalení na 20 kb/s, což je stejné, jako u mateřského Vodafonu.

Pokud jste si prohlédli naše srovnání všech operátorů a usoudili jste, že je nabídka od Klokan Mobilu, díky například kolísavému počtu Vámi provolaných minut či levnému volání ve vlastní síti, to pravé, můžete si objednat SIM kartu přímo na stánkách operátora. Její cena je 100 Kč a za přenos čísla dáte dalších 200 Kč. Přechod z paušálního tarifu zpět na předplacenou kartu je pak zpoplatněn částkou 50 Kč. Oceňujeme to, že obě dvě mobilní služby jsou nabízeny bez úvazku a s krátkou výpovědní lhůtou jeden měsíc (srovnej s celými 6-ti měsíci u Voocallu). Na závěr ještě 2 velmi důležité informace – platnost kreditu na předplacené kartě od Klokana je 10 měsíců a nejmenší částka, kterou lze dobíjet je 200 Kč. To jsou velmi příznivé podmínky i pokud zrovna voláte méně (viz. platnost 3 měsíce u Coop mobilu).

Tarify Klokan Mobilu:

Název tarifu Měsíční paušál 1.-50. provolaná minuta či SMS do cizích sítí 51.-100. provolaná minuta či SMS do cizích sítí 101 a více provolaných minut či SMS do cizích sítí Volání nebo SMS pouze ve vlastní sítí MMS
Nabitý klokan 0 Kč 2,50 Kč 2,00 Kč 1,50 Kč 0,5 Kč 4,95 Kč
Chytrý klokan 40 Kč 1,50 Kč 1,25 Kč 1,00 Kč 0,5 Kč 4,95 Kč

Dodatečné balíčky:

Obsah balíčku Cena
100 SMS do všech sítí 100 Kč
200 SMS do všech sítí 160 Kč
25 MB internetu na den 20 Kč
150 MB internetu na měsíc 69 Kč
300 MB internetu na měsíc 129 Kč
600 MB internetu na měsíc 229 Kč
1200 MB internetu na měsíc 349 Kč

*Všechny ceny u nás samozřejmě uvádíme vždy s 21% DPH. Kompletní ceník všech tarifů a dalších služeb si můžete prohlédnout též na hlavních stránkách operátora.

Tagy: klokan mobil, klokanmobil.cz, klokan mobil tarify, klokan mobil recenze, klokan mobil ceník, klokan mobil operátor, klokan mobil internet, klokan mobile, klokan mobil samoobsluha

TOPlist