Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Tesco Mobile

Tesco Mobile

Právě probíhající akce: V průběhu celého roku 2014 dostanete při každém dobití dvojnásobek kreditu navíc. Příklad – nabijete za minimální možnou částku 200 Kč a na kontě Vám naskočí kredit v hodnotě 400 Kč. Nabijete za 400 Kč, dostanete kredit 800 Kč, atd. To fakticky znamená, že všechny zde uvedené ceny můžete rovnou vydělit dvěma. Bonusový kredit má platnost 30 dní a výhodné je, že jednotky z něj se čerpají přednostně jako první. Bonusový kredit lze využít na vše – jak volání a SMS, tak i mobilní internet.

Souběžně s tím je až do odvolání aktivní další akce. Za každé dobití jakoukoliv částkou dostanete zdarma volání a SMS do vlastní sítě Tesco Mobile na 30 dní zdarma. A pokud navíc přivede k Tescu nějakého svého kamaráda (nebo rodinného příslušníka), dostane každý z Vás 100 Kč ve formě kreditu. Podrobnosti o této akci najdete zde.


Tesco jedním z prvních nových mobilních operátorů v ČR

Známá britská společnost Tesco využila v květnu 2013 otevření našeho telekomunikačního trhu a stala se tak jedním z vůbec prvních mobilních virtuálních operátorů na našem území. Tesco Mobil, jak se tento nový operátor jmenuje, je společným podnikem firem Tesco ČR a Telefónica O2 s tím, že každá z nich drží v Tesco Mobilu stejný, 50% podíl. Mobilní služby ale nejsou pro firmu Tesco žádnou novinku, ale již dlouho dobu úspěšně fungují například ve Velké Británii, Německu, ale také u našich nejbližší sousedů, na Slovensku.

Tarify a ceník služeb

Tesco Mobil nyní nabízí klasickou předplacenou kartu, kde zaplatíte co provoláte a jeden tarif za paušálních 300 Kč měsíčně, který získáte pouze při předložení své Clubcard karty. To není zas tak nic těžkého, neboť Clubcard kartu můžete získat naprosto každý a to zcela zdarma. S předplacenou kartou Tesco Mobile dostanete volání do všech sítí za 2,50 Kč/min a tarifikace je v tomto případě 60+1, to znamená, že první minutu zaplatíte celou a pak už platíte po vteřinách.

Zajímavou variantou je pak Clubcard tarif. Za cenu 300 měsíčně, kterou platíte pomocí kreditu, dostanete neomezené volání a SMS v síti Tesco Mobil a 120 volných minut do ostatních sítí plus vám k tomu přibalí 60 SMS. Tarifikace 120 volných minut v rámci balíčků je nejvýhodnějších 1+1 čili po platíte po vteřině hned od první minuty.

Předplacená karta Tesco Mobil*:

Volání v rámci vlastní sítě Tesco Mobil Volání do všech ostatních sítí SMS do všech sítí v ČR MMS do všech sítí v ČR
2,50 Kč 2,50 Kč 1,50 Kč 5,00 Kč

*Platnost kreditu je 6 měsíců a minimální částka dobití 200 Kč.

Clubcard tarif*:

Cena za 30 dnů Volání v rámci vlastní sítě Tesco Mobil SMS v rámci vlastní sítě Tesco Mobil Volání do všech ostatních sítí SMS mimo siť Tesco Mobil
300 Kč Zdarma Zdarma 120 volných minut, poté dle předchozího ceníku 60 SMS

*Tarif Clubcard má platnost 30 dní od data aktivace, není tedy vázán na kalendářní měsíc a lze ho aktivovat kdykoliv v jeho průběhu. Pokud máte na svém kontě dostatečný kredit, dojde po 30 dnech opět ke stržení částky 300 Kč a samovolnému obnovení balíčku. Tarif je bez závazku, takže pokud si v něm nepřejete dále pokračovat, můžete ho kdykoliv zrušit a to pomocí hlasové nebo internetové samoobsluhy či SMS.

Internet na den*:

Datový limit Cena do konce dne
50 MB/den 20,00 Kč

*Internet na den platí pouze do půlnoci kalendářního dne v kterém byl aktivován.

Internet na měsíc*:

  Datový limit na 30 dní Cena za měsíc Vynulování datového limitu
INTERNET 150 150 MB 150 Kč 100 Kč
INTERNET 250 400 MB 250 Kč 100 Kč
INTERNET 350 1 GB 350 Kč 100 Kč

*Podmínky této služby jsou stejné jako u tarify Clubcard. Balíček se aktivuje na 30 dní kdykoliv v průběhu měsíce. Není tedy nijak vázán na měsíc kalendářní. Po 30 dnech pak, za předpokladu dostatečné výše kreditu, dojde k jeho automatickému obnovení. Tomu můžete zabránit pomocí SMS, hlasové nebo internetové samoobsluhy a kdykoliv si tento balíček zase odhlásit.

*Pokud přidělený objem dat vyčerpáte, klesne rychlost na stále dobře použitelných 200 kb/s. Limit si také můžete znovu obnovit a to za jednotnou cenu 100 Kč a to dokonce i u 1 GB balíčku. Mějte však na paměti, že platnost původně zakoupeného balíčku (30 dní) se tímto obnovením limitu neprodlužuje. Zmínili jsme zde všechny nejdůležitější informace, ale pokud by Vás zajímaly například ceny volání a internetu v zahraničí, můžete si ještě prohlédnout přímo podrobný oficiální ceník na stránkách operátora.

Kde zakoupit, dobíjení kreditu, samoobsluha a další formality

Jinak abychom na závěr ještě sfoukli takové ty nezáživné formality – všechny administrativní záležitosti jako je přenos čísla, aktivace SIM karty, atd. jsou u Tesco Mobile zcela zdarma. Operátor Vám dokonce na své náklady doručí SIM kartu pomocí zásilkové služby až domů, takže ani za poštovné nezaplatíte nic. Využít můžete i bohatou síť více než stovky prodejních míst. Cena SIM karty je 150 Kč a takový je i kredit do začátku, který dostanete. Dobíjení kreditu a další správa účtu jako aktivace internetu v mobilu, Clubcard balíčku, atd. probíhá prostřednictvím internetové samoobsluhy, ale pro dobíjení kreditu můžete využít i bezpočtu trafik, čerpacích stanic, terminálů Sazky, atd. Vše je tedy velmi jednoduché, dostupné a bez skrytých poplatků.

Závěrečné hodnocení – jedna z nejlepších nabídek na trhu

Pokud nahlédnete do našeho porovnání mobilních tarifů nebo předplacených karet, je jasně patrné, že Tesco Mobile patří dnes vůbec k tomu nejlepšímu a nejlevnějšímu, co lze dnes u nás sehnat. A to obzvláště po nedávném ukončení nabídky šedého operátora Plus4U, který jediný dokázal Tesco ještě překonat. Clubcard balíček s neomezeným volání ve vlastní síti a 120-ti volnými minutami za 150 Kč (cena po započtení dvojnásobku kreditu) nemá konkurenci a to zejména, pokud k Tescu převedete i členy Vaší rodiny. Ti si pak vystačí i s obyčejnou předplacenou Tesco kartou bez měsíčního poplatku.

Stejně je na tom i mobilní internet. Levnější balíčky internetu v mobilu u nás neseženete a obnovení datového limitu za pouhých 50 Kč nemá chybu. Když si vezmeme i sníženou rychlost po vyčerpání všech dat, která činí pěkných 200 kb/s, trumfne Tesco svým internet i takové operátory, jako je nový Gorila Mobil nebo Kaktus, kteří svou nabídku na mobilním internetu postavili. Jediným potenciálním zádrhelem je to, že nabídka Tesco Mobile stojí a padá s dvojnásobkem dobíjeného kreditu, který máme zaručen až do konce roku 2014. Kdyby však akce s dvojnásobkem kreditu po tomto datu skončila, stalo by se Tesco rázem daleko méně zajímavé.

Tagy: tesko mobil, tesco mobile recenze, tesco mobile samoobsluha, tesco mobile ceník, tescomobil.cz, tesco mobile od 25.2.2015, tesco mobile tarify, tesco mobil dobíjení kreditu, tesko mobile, tesco mobile sim karta

TOPlist