Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> WIA Mobil

WIA Mobil

Další, původem telekomunikační společnost, která se rozhodla rozšířit portfolio svých služeb i o provoz vlastního mobilního virtuálního operátora, je pražská firma Wia. V nabídce jejího Wia Mobilu najdeme v současné době jediný tarif bez volných jednotek uvedený v přehledu níže. Tarifikace je příznivých 60+1, tedy po první provolané minutě se účtuje už po vteřinách. Pro příznivce internetu v mobilu jsou k dispozici i dva datová balíčky – připojení na den o objemu 25 MB za 30 Kč a měsíční balíček s datovým limitem 150 MB za 120 Kč. Nabídka dat tedy není u Wia Mobilu nijak oslnivá a pro porovnání stačí říct, že u operátora CallPro dostanete k velmi podobnému tarifu 100 MB dat za 60 Kč a 500 MB dat dokonce za 150 Kč.

Tarif výhodný především pro stávající zákazníky

I samotný tarif má pro běžné publikum několik podstatných háčků. Na stránkách se sice dočtete, že neplatíte žádný měsíční paušál a přenos čísla je zdarma, ale to platí jen pro stávající zákazníky využívající i ostatních služeb této společnosti (Wifi, optický, ADSL nebo 5G internet). Všichni ostatní zaplatí za tento tarif měsíční paušál 39 Kč a k tomu ještě jednorázový poplatek za přenos čísla 270 Kč. To jeho atraktivitu dramaticky snižuje a vcelku nevidíme jediný důvod, proč by si zákaznicí neměli místo něj pořídit raději nulový tarif od One Mobilu.

Pokud ale například patříte ke stávajícím zákazníkům této společnosti a chcete přeci jen její mobilní služby zkusit, můžete si SIM kartu objednat online za cenu 200 Kč (její součástí je i přednabitý kredit ve stejné výši). Vyzvednout si ji můžete buďto osobně na výdejních místech v Praze, Chebu, Čáslavi, Mariánských Lázních nebo Aši. Poštovné Vás pak vyjde na 149 Kč. Ke správě služeb je pak k dispozici poměrně propracovaná samoobsluha a v případě dotazu můžete využít i kontaktní infolinky na čísle +420 225 372 055 nebo 24 hodinového online chatu. Celý ceník si pak můžete prohlédnout zde.

Tarify od Wia Mobilu:

Název tarifu Měsíční paušál Minuta volání v cizích sítích Minuta volání ve vlastní síti SMS MMS Poznámka Srovnání s konkurencí
Wia Mobil tarif 39 Kč 1,80 Kč 1 Kč 1,50 Kč 4,90 Kč Pro stávající zákazníky měsíční paušál a přenos čísla zdarma ZDE

Datové balíčky:

Internet na den 25 MB 30 Kč
Internet na měsíc 150 MB 120 Kč

Tagy: wia mobil, mobil.wia.cz, wia mobil internet, wia mobil ceník, wia mobil tarify, wia mobil přenesení čísla, wia mobil recenze, wia mobil dobíjení kreditu, wia mobile, wia mobil samoobsluha

TOPlist