Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Odorik

Odorik

Odorik je už dlouhou dobu znám jako spolehlivý poskytovatel volání přes internet – tzv. VoIP operátor a v současné době již jeho služby používají tisíce spokojených zákazníků. V únoru 2013 oznámila společnost Odorik záměr stát se také virtuálním operátorem.

VoIP volání od firmy Odorik nabízí již nyní velmi výhodné ceny volání jak u nás tak i do zahraničí. Hovory je možné uskutečnit pomocí speciálního IP telefonu, chytrého telefonu nebo běžného počítače či notebooku. Bohužel jak je to u VoIP služeb běžné, k jejich využívaní je nutné být neustále připojen k internetu. A to samozřejmě velmi omezuje praktické použití těchto služeb, především v terénu a na cestách.

Se statutem mobilního virtuálního operátora by se to ale mohlo změnit. Výhodné nabídky od operátora Odorik tak bude možné využívat s každým mobilním telefonem, tak jak je většina lidí zvyklá. Navíc půjde i přenést své stávající telefonní číslo, což už je u všech novým mobilních operátorů naprostou samozřejmostí.

Odorik: tarify a ceny služeb

Odorik tak navíc může oproti své konkurenci svým zákazníkům nabídnout výhodnou kombinaci běžného mobilního telefonování a VoIP volání přes internet. Na cestách tak budete stále k dispozici a doma, v kanceláři nebo zkrátka kdekoliv, kde je zdarma k dispozici internetové připojení pak využijete ještě výhodnějších cen volání přes internet.

Mobilního operátora Odorik vlastní brněnská společnosti miniTel. Český telekomunikační úřad firmě Odorik vyčlenil 10 000 mobilních telefonních čísle v intervalu 799 790 000 – 799 799 999.

Tarify Odorik:

Název služby Měsíční paušál (poplatek za vedení SIM karty) Minuta volání ve vlastní síti Minuta volání do ostatních sítí v ČR SMS (vlastní/cizí síť) Minuta VoIP volání do všech sítí v ČR Minuta volání do všech sítí v ČR přes funkci callback (viz. článek) Internet v mobilu
Předplacená karta Odorik.cz 30 Kč 0,59 Kč 1,69 Kč 0,59 Kč/1,25 Kč 0,59 Kč 1,18 Kč 1 Kč/1 MB

Užitečné odkazy k operátorovi:

Další podrobnosti ke službě si můžete přečíst přímo na stránkách tohoto operátora. Kompletní ceník volání a to včetně roamingu a volání do zahraničí pak naleznete zde. Na stránkách je připraveno je taky velké množství nejrůznějších návodů a podrobných technických popisků, aby velmi výhodného volání, které tento operátor nabízí, mohl začít využívat skutečně každý, bez ohledu na jeho technické zkušenosti či zázemí.

Pro naše čtenáře jsme pro základní orientaci připravili velmi užitečný článek s názvem Jak na nejlevnější volání, ve kterém najdete srozumitelným jazykem jednoduše vysvětleno, co jsou VoIP operátoři a jak volat do všech telefonních sítí v ČR za skvělých 0,59 Kč/min a to i například odkudkoliv z ciziny! Každému proto doporučujeme si tento článek pro začátek přečíst, než se do dané problematiky pustí podrobněji.

Tagy: odorik mobile, odorik.cz, mobilní internet odorik, mobilní operátor odorik, virtuální operátor odorik, odorik ceny, odorik tarify, odorik mobil

TOPlist