Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Mikrotech

Mikrotech

Ostravská společnost Mikrotech působí v oboru hlasových služeb již od roku 1996. Dlouhou dobu patřila k tzv. VoIP operátorů. Tak označujeme ty společnosti, pomocí kterých můžeme volat velmi výhodně přes internet na všechny mobilní i pevná čísla všude po ČR i v zahraničí. Opravdu výhodné ceny volání u VoIP služeb poněkud kazí fakt, že jsme plně odkázáni na internetové připojení a bez něho si zkrátka u VoIP operátora nikam nezavoláte.

Tohoto omezení si samozřejmě byla dobře vědoma i firma Mikrotech a tak od podzimu 2013 nabízí svým zákazníků také možnost klasického – tzv. GSM – volání bez nutnosti internetu. A je to právě tato možnost kombinovaného internetového a běžného volání, která zákazníkům může v současné době nabídnout vůbec nejnižší ceny hovorů na trhu.

Mobilní virtuální operátor Mikrotech

Pokud jste v blízkosti internetové sítě, typicky doma nebo v práci, voláte za extrémně nízké ceny přes internet. A i kdykoliv mimo internet – ve městě nebo v přírodě – se můžete spolehnout, že se vždy dovoláte tam, kam potřebujete. Stejnou kombinovanou strategii zvolili i mobilní virtuální operátoři Voocall a Odorik, jejichž nabídka patří též k těm vůbec nejlevnějším. V době rostoucí obliby chytrých telefonů a všudypřítomné dostupnosti volného bezdrátového internetu, je podle nás kombinace obou služeb tím nejlepším způsobem, jak za volání z mobilu co nejvíce ušetřit a to platí obzvláště pro všechny čtenáře, kteří měsíčně provolají spíše nižší částky a některý z nově dostupných neomezených tarifů by se jim tak příliš nevyplatil.

Mobilní operátor Mikrotech působí v sítí Vodafone, prostřednictvím MVNE společnosti DH Telecom Volání pomocí operátora Mikrotech funguje na principu předplaceného kreditu, ze kterého jsou společně čerpány jak provolané minuty z VoIP hovorů přes internet tak i běžných GSM hovorů. Výdaje tak máte kdykoliv pod kontrolou, ať už se rozhodnete volat kterýmkoliv z obou možných způsobů. Kredit si také můžete lehce nabít a to pomocí všech běžným platebních kanálů, včetně kreditních karet nebo terminálů Sazky.

Mikrotech – tarify a ceník služeb

Mikrotech svým zákazníkům slibuje, že bude tím vůbec nejvýhodnějším mobilním operátorem na trhu. Podrobný ceník všech tarifů bude odhalen na podzim. V současné době hlasové služby Mikrotech využívá několik desítek tisíc klientů jak z řad domácností, tak i podnikatelských subjektů a je jasné, že se je nový operátor bude snažit nalákat i na nově dostupné mobilní služby. K tomuto účelu má sloužit i tzv. affiliate program, kdy za každého nově přivedeného kamaráda či člena rodiny dostanete peněžitou odměnu.

Tarify Mikrotech:

Název tarifu Měsíční paušál Volné minuty do všech síti Minuta hovoru ve vlastní síti Minuta hovoru do ostatních sítí v ČR SMS Minuta VoIP volání do všech sítí v ČR (vlastní/cizí síť) Tarifikace
Atto 39 Kč 0 1 Kč 1,50 Kč 1,50 Kč zdarma/0,59 Kč 60+60
Femto 59 Kč 0 1 Kč 1,50 Kč 1,50 Kč zdarma/0,59 Kč 1+1
Mikro 170 Kč 0 zdarma 1,30 Kč 1,50 Kč zdarma/0,59 Kč 1+1
Piko 250 Kč 150 1 Kč 1,50 Kč 1,50 Kč zdarma/0,59 Kč 1+1
Nano 400 Kč 250 1 Kč 1,40 Kč 1,50 Kč zdarma/0,59 Kč 1+1

Balíčky internetu v mobilu k hlasovým tarifům Mikrotech:

Objem dat Cena za měsíc/do vyčerpání
150 MB 75 Kč
300 MB 138 Kč
500 MB 192 Kč
1000 MB 318 Kč

Další podrobnosti najdete na oficiálních stránkách společnosti Mikrotech.

Tagy: mikrotech, mikrotech zkušenosti, mikrotech recenze, mobilní virtuální operátor mikrotech, mikrotech ceny, mikrotech voip, mikrotech tarify, mikrotech volání do zahraničí, microtech, mikrotech.cz

TOPlist