Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Cool Club

Cool Club

Cool Club v prvé řadě není pravým mobilním operátorem, ale jedná se pouze o tzv. zákaznický klub. Členem takového sdružení se může stát každý a čerpat tak výhody, jež mu klub nabízí. Konkrétně Cool Club si klade za cíl být nezávislým sdružením běžných občanů a hodlá svým členům nabídnout, ve spolupráci s prověřenými partnery z oblasti pojišťovnictví, energetiky a telekomunikací, ty nejlepší služby a to pokud možno za co nejlevnější cenu na trhu. O podobném sdružení už jsme na našich stránkách nedávno psali v článku o Bonuss klubu a Cool Club funguje vlastně stejně.

Hlavní motto Cool Clubu

Jak se můžeme dočíst na oficiálních stránkách tohoto klubu, myšlenka je jednoduchá. Na českém trhu působí velké množství pojišťovacích, energetických a telekomunikačních ústavů a další desítky firem, které nabízejí širokou škálu produktů a služeb. Pro běžného občana je těžké se v tak rozsáhlé nabídce jednotlivých firem vyznat. Cool Club si klade za cíl znovu nastolit ztracenou důvěru svých členů k profesionálním osobním poradcům. Nabízet proto hodlá jen předem prověřené a nepopíratelně výhodné nabídky partnerským společností.

Tolik tedy oficiální vyjádření společnosti, které ale popravdě vzbuzuje v racionálním člověku spíše obavy než přehnané nadšení. Pojďme se nyní podívat, jak se mají věci doopravdy.

Cool Club: základní členství za 36 Kč na rok

Před tím než můžeme využít výhod klubu, musíme se nejdříve stát členem. Základní členství, které je dostatečné na využívání všech partnerských služeb vyjde na 36 Kč za rok. Registrace je možná pouze přes doporučení některé jiné osoby. Na to navazuje i tzv. VIP členství. Za jednorázový poplatek 3630 Kč na 3 roky plus ještě dalších 285 Kč měsíčně se můžete stát tzv. VIP členem. Právě VIP člen má výhradní právo stát se doporučitelem a získat tak nárok na podíl z útrat jím přivedených oveček. Celý způsob propagace a získávání nových členů tak vlastně funguje na principu multi level marketingu.

Od členské smlouvy lze kdykoliv v období prvních 14 dní od podpisu odstoupit a v průběhu celé doby je členství možné kdykoliv ukončit.

Cool Tel tarify a ceník služeb

Na našich stránkách nedokážeme odborně posoudit kvalitu nabízených bankovních služeb či ceny energií, mobilní nabídku Cool Clubu však umíme posoudit dobře a popravdě není o co stát. Jedná se vlastně jen o přejmenované tarify virtuálního operátora 99mobile obohacenou o 36 korunový roční poplatek. Jinak vše zůstává stejné včetně cen poplatků za aktivaci SIM karty (49 Kč) poštovního doručení nové karty (199 Kč) i přenos telefonního čísla (300 Kč) od jiného mobilního operátora, atd.

Podobně přeprodává tarify od 99mobilu i brněnská společnost Komutel, která ale alespoň představila vlastní kombinaci měsíčních paušálů, volných minut a SMS. Pokud tedy Cool Club svou nabídku do budoucna nevylepší, nevidíme důvod, proč by zákazníci měl volit právě administrativně složitější vstup do tohoto klub a nevyužít místo toho přímo oficiální nabídku operátora 99mobile. Alespoň tedy pokud hodlají využívat jen mobilní služeb a ostatní nabídka klubu z oblasti energií a pojišťovnictví pro ně není zajímavá.

Mobilní tarify Cool Clubu:

Název tarifu Paušál Volné minuty do všech sítí v ČR Volání v sítí Cool Telu Ostatní mobilní a pevné sítě v ČR SMS ve vlastní síti SMS do ostatních sítí v ČR MMS
Cool 1 49.00 Kč 10 1.49 Kč 1.49 Kč 1.49 Kč 1.49 Kč 3.99 Kč
Cool 2 149.00 Kč 100 0.49 Kč 1.49 Kč 0.49 Kč 1.49 Kč 3.99 Kč
Cool 3 249.00 Kč 200 0.49 Kč 1.49 Kč 0.49 Kč 1.49 Kč 3.99 Kč
Cool 4 399.00 Kč 400 0.49 Kč 1.49 Kč 0.49 Kč 1.49 Kč 3.99 Kč

K tarifům je možné přiobjednat ještě následující balíčky internetu v mobilu:

Po vyčerpání datového objemu rychlost klesne na 64/16 kb/s. Kdykoliv si je však v průběhu měsíce možné balíček znovu zaplatit a limit plné rychlosti tak znovu obnovit.

Název datového tarifu Datový limit Cena za měsíc
Data 100 100 MB/měsíc 79.00 Kč
Data 200 200 MB/měsíc 129.00 Kč
Data 500 500 MB/měsíc 199.00 Kč

*Všechny uvedené ceny jsou, jak je na našich stránkách již dobrým zvykem, včetně DPH.

Užitečné informace a odkazy:

Kompletní ceník Cool Clubu, včetně cen roamingu a volání do zahraničí, si pak můžete sami prohlédnout přímo na oficiálních stránkách této společnosti. Na závěr ještě doporučujeme nahlédnout do našeho porovnání jednotlivých tarifů, kde najdete nabídku všech mobilních a virtuálních operátorů působících v současné době v ČR. U každého tarifu v přehledu jsou navíc uvedeny i volné minuty, minutové ceny volání a SMS, případně i objem dat internetu v mobilu. Velmi jednoduše tak vidíte, který tarif bude pro Vás ten nejvýhodnější. Ve srovnávání nezapomínáme ale ani na naše uživatele předplacených karet s dobíjecím kreditem.

Tagy: cool club, mobilní operátor cool club, virtuální operátor cool club, cool club ceny, cool club tarify, coolclub.cz, cool club t-mobile, cool klub, mobilní internet cool club

TOPlist