Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Pět pohromadě

Pět pohromadě

Dnes představované mobilní služby trochu vybočují z řady oproti klasické nabídce virtuálních operátorů, o kterých se na našich stránkách bavíme především. Projekt Pět pohromadě vlastně ani virtuálním operátorem v pravém slova smyslu není. Vydavatelé celostátních regionálních novin Deník, společnosti Vltava-Labe-Press, se dohodli s operátorem Vodafone na nabídce výhodných mobilních tarifů pro všechny předplatitele Deníku.

Regionální Deník virtuálním mobilním operátorem

Z části, aby zvýšili atraktivitu pro stávající předplatitele a z části, aby nalákali nové čtenáře, mohou nyní všichni, kdo odebírají regionální Deník alespoň 5 dní v týdnu, využít exkluzivních mobilních tarifů určených výhradně pro tyto čtenáře jako součást věrnostního bonusového programu ABO BONUS k předplatnému.

Spojení novinového vydavatelství s mobilními telefonními službami není už v dnešní době nic nového. Naše nejčtenější noviny – deník Blesk – nabízí svého virtuálního operátora již nějakou dobu. Stejně tak i vydavatelství MF Dnes, láká všechny čtenáře na vlastního operátora Mobil.cz. Největší rozdíl oproti aktuální nabídce Deníku je, že oba dva operátoři jsou volně dostupné široké veřejnosti a to bez ohledu na to, zda jejich noviny čtete či nikoliv. Volání prostřednictvím Pět pohromadě naopak mohou využít pouze a jen předplatitelé. Pojďme se tedy podívat, na co se mohou těšit.

Níže uvedené tarify Pět pohromadě si můžete objednat prostřednictvím internetu nebo osobně v místní redakci regionálního Deníku, jejíž adresu najdete v tiráži každého novinového Deníku. Na obou místech je možné zařídit i předplatné, v případě, že noviny ještě neodebíráte. Předplatitelé 5 čísel týdně mají nárok na 1 SIM kartu, v případě 6 týdenních čísel pak na SIM karty 2. Požádat můžete o novou SIM kartu nebo využít přenosu vašeho stávajícího čísla od jiného operátora, který je, na rozdíl třeba od 370 Kč u virtuálního operátora Viral Mobil, zcela zdarma.

Pět pohromadě – tarify a ceník služeb

Oba tarify Pět pohromadě jsou bez jakýchkoliv závazků a jejich využívání můžete kdykoliv bez sankce ukončit a přejít k jinému operátorovi. Volné minuty se převádějí do jednoho následujícího měsíce, nicméně k jejich čerpání dochází až po spotřebování nových volných minut, stejně jako u tarifů Vodafone od Českých drah.

Co naopak pochválit nemůžeme, je cena za minutu volání po vyčerpání volných minut, která je vysokých 5,04 za minutu. V tomto ohledu, je nabídka tarifů Pět pohromadě téměř shodná se zmíněnými tarify od Českých drah. Může se jednat o skvělou nabídku v případě, že porci volných minut ve většině případů neplánujete přečerpat. Pokud naopak pravidelné i s neomezeným volání na 4 čísla příděl volných minut pravidelně přečerpáte, doporučujeme se poohlédnout jinde, například v nabídce Tesco Mobil.

Největším lákadlem Pěti pohromadě je bezesporu neomezené volání na 4 čísla v síti Vodafone (včetně pevných linek), jež je součástí obou tarifů. Vyšší tarif pak ještě navíc obsahuje i 150MB balíček internetu v mobilu. Tyto 4 čísla může libovolně a zdarma 1× měsíčně měnit a to přímo prostřednictvím internetové samoobsluhy Vodafone. Tarifikace je nejvýhodnějších 1+1, čili hned od první minuty po vteřinách. Se svými dotazy se můžete libovolně zdarma obrátit na telefonického operátora na čísle *77. Nezapomeňte si také výhodnost tarifů Pěti pohromadě porovnat s ostatními nabídkami, v našem nekompromisním srovnání mobilní a virtuálních operátorů v ČR.

Předplatitelské tarify Pět pohromadě:

Tarif Měsíční paušál Volné minuty Volné SMS Volání do všech sítí SMS Internet Bonus
Tarif1 252 Kč 100 50 5,04 Kč/min 1,51 Kč 0 Zdarma neomezené volání a SMS až na 4 čísla v síti Vodafone.
Tarif2 383 Kč 200 Neomezeně ve vlastní síti 5,04 Kč/min 1,51 Kč 150 MB Zdarma neomezené volání a SMS až na 4 čísla v síti Vodafone.

*Všechny ceny jsou na celých našich stránkách uváděny vždy s DPH.

Veškeré další podrobnosti, včetně cen roamingu, hovorů do zahraničí a volání na speciální barevná čísla, najdete na oficiálních stránkách Pět pohromadě, kde také můžete zmíněné tarify či předplatné regionálního Deníku přímo objednat.

Tagy: pět pohromadě, pět pohromadě tarify, pět pohromadě recenze, pět pohromadě zkušenosti, regionální deník tarify, pět pohromadě samoobsluha, mojepredplatne.cz, pět pohromadě ceník, petpohromade.cz, virtuální operátor pět pohromadě

TOPlist