Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Centropol Mobil

Centropol Mobil

Mateřská společnost Centropol, která za novým mobilním operátorem stojí, se dlouhodobě specializuje především na prodej energií, konkrétně plynu a elektřiny. Vlastním telefonním operátorem se tak opět pouští do ostrého boje s konkurencí, kterou tak dobře zná. Naše největší energetická společnost ČEZ totiž spustila svůj vlastní Mobil od ČEZ na podzim 2013 a ostatní firmy z oboru jako například LAMA Energy ji budou se svými operátory brzy následovat. Centropol působí na našem trhu již od roku 2002 a svého největšího rozvoje se dočkal s liberalizací a otevřením trhu s energiemi v roce 2009. Od té doby tato společnost na výhodnou nabídku cen plynu a elektřiny získala více než 350 000 spokojených zákazníků. Nyní doufá, že si jí podobného úspěchu podaří dosáhnout i na trhu mobilního volání a služeb, který je dnes vlastně ve stejné situaci, jako byl trh s energiemi v roce 2009.

Cena SIM karty, přenos čísla, tarifikace a správa mobilních služeb

Centropol Telecom poskytuje své mobilní služby v síti operátora Vodafone a jeho SIM karty můžete objednávat prostřednictvím oficiálních internetových stránek společnosti. Cena nové SIM karty je zdarma a stejně tak nezaplatíte nic za její aktivaci. Při uzavření smlouvy není účtována žádná vratná kauce ani volací jistina. Využít lze i přenosu stávajícího čísla od jiného operátora, které je v tomto případě zdarma nebo si nechat bez poplatku přidělit úplně nové číslo mobilu.

Zákazníci si mohou vybrat i zlaté, dobře zapamatovatelného telefonní čísla a to za jednorázovou cenu 3000 Kč. Účtování hovorů probíhá způsobem 60+1. Platit za služby je možné všemi obvyklými způsoby s výjimkou SIPA. Správa mobilního účtu, jako je například zakoupení dodatečného datového balíčku nebo přehled spotřebovaných jednotek, probíhá online prostřednictvím internetové samoobsluhy. K dispozici je i telefonní infolinka na čísle 840 333 222, která je i stávajícím zákazníkům k dispozici za běžnou sazbu po vytočení *22 (např. operátor Studentfone si za hovor na infolinku účtuje 40 Kč).

Hlasové tarify Centropol Mobilu

Oficiální ceník obsahuje v současné době 5 hlasových tarifů a 2 datové zobrazené v přehledu níže. Každý tarif má dvě ceny – jednu vyšší bez úvazku a druhou nižší s tím, že podepíšete smlouvu na dobu 24 měsíců. Rozdíl činní 150 Kč. Všichni stávající odběratelé plynu nebo elektřiny však mohou využít 150 Kč slevy na tarify bez úvazku a platit tak de facto cenu, jako cizí zákazníci tohoto operátora při podpisu dvouleté smlouvy. Jedná se tedy o takové malé poděkování Centropolu všem svým stávajícím odběratelů (150 Kč sleva se nevtahuje na datové tarify a tarif C energie, který je stejně určen výhradně stávajícím zákazníkům).

Zajímavý je především tarif Celá rodina, který za měsíční cenu 133 Kč nabízí neomezené volání a SMS až na 5 čísel mobilů ve vlastní síti Centropol Telecomu. Pokud tak k tomuto operátorovi převedete například celou svoji rodinu, můžete významně na účtu za telefon ušetřit. Podrobněji se zmiňme ještě o tarifu C Energie, který je jen pro zákazníky společnosti Centropol, platí bez úvazku a v případě odchodu od Centropol Energy dojde logicky i k odpojení tohoto tarifu. Pozitivní zprávou ještě je, že všechny nevyčerpané volné jednotky u tarifů se převádějí, byť jen do nejbližšího zúčtovacího období.

Jak si zde představená nabídka stojí v porovnání s konkurencí, zjistíte v našem srovnání všech mobilních operátorů. Doporučujeme také nahlédnout speciálně do porovnání neomezených tarifů, jež obsahuje některé zajímavé alternativy speciálně pro neomezené tarify Celá rodina a Jak chci.

Vybrané tarify nyní až na 3 měsíce za 1 Kč

Od září 2013 až do odvolání platí bonusová akce s názvem Mobilizace, která poskytuje všem zájemcům možnost vyzkoušet tarify Trochu, Více, Celá rodina a C energie na dobu 2 měsíců za akční cenu 1 Kč za měsíc. Kdykoliv v průběhu těchto dvou měsíců může zákazník od využívání těchto tarifů bez sankce odstoupit. V podmínkách akce (doporučujeme důkladně pročíst) je zmíněno, že odstoupením od této zvýhodněné smlouvy zákazník přechází na běžnou cenu zvoleného tarifu bez úvazku. Proto, pokud chce od Centropol Mobilu z nějakého důvodu přejít úplně, nezapomeňte ještě podat řádnou výpověď.

Pokud naopak během testovací doby 2 měsíců neodstoupíte, dostanete jako odměnu další měsíc za 1 Kč zdarma. Uplynutím testovacích dvou měsíců však končí nárok na výpověď smlouvy bez sankce a přechází se na klasický úvazek s dobou trvání v délce 24 měsíců. Pokud byste chtěli odstoupit až v této době, vznikne vám povinnost doplatit 1/5 součtu zbývajících měsíčních paušálů. To je standardní výše sankce i pří vypovězení smlouvy u kteréhokoliv jiného operátora. Stejně tak je třeba počítat s tím, že cena 1 Kč se vztahuje pouze na samotný paušál za daný tarif a neplatí pro mobilní služby, které spotřebujete nad jeho rámec.

Tarify Centropol Telecom:

Název tarifu Měsíční paušál (bez úvazku/s úvazkem 24 měsíců) Volné jednotky do všech sítí v ČR Minuta volání ve vlastní síti Centropol Minuta volání do ostatních sítí v ČR Cena SMS (vlastní/cizí síť) MMS Data Poznámka
Cenergie 49 Kč 0 1,50 Kč 1,50 Kč 1,50 Kč 5 Kč Jen pro odběratele plynu/ elektřiny
Celá rodina 283 Kč/ 133 Kč 0 1,50 Kč 1,50 Kč 1,50 Kč 5 Kč Neomezené volání a SMS mezi přidruženými čísly
Trochu 349 Kč/ 199 Kč 30 minut, 10 SMS zdarma 2 Kč 1,50 Kč 5 Kč Neomezené volání v síti Centropol
Více 499 Kč/ 349 Kč 100 minut, 20 SMS zdarma 2 Kč zdarma/ 1,50 Kč 5 Kč 150 MB Neomezené volání a SMS v síti Centropol
Jak chci 845 Kč/ 695 Kč neomezeně zdarma zdarma zdarma 5 Kč 300 MB  
Chci data 500 279 Kč 0 5 Kč 5 Kč 2,50 Kč 5 Kč 500 MB Cena bez úvazku, datový tarif
Chci data 1000 419 Kč 0 5 Kč 5 Kč 2,50 Kč 5 Kč 1000 MB Cena bez úvazku, datový tarif

Balíčky internetu v mobilu k hlasovým tarifům Centropol:

Objem dat (FUP) Cena
150 MB 100 Kč
300 MB 160 Kč
500 MB 240 Kč
1000 MB 380 Kč

Tagy: centropol telecom, mobilní internet centropol telecom, mobilní operátor centropol telecom, virtuální operátor centropol telecom, centropol telecom ceny, centropol mobil, centropol telecom tarify, centropol telekom, centropoltelecom.cz, centropol telecom vodafone cz

TOPlist