Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Mobil21

Mobil21

Za značkou nového virtuálního operátora Mobil21 stojí telekomunikační společnost Ipex, jež na našem trhu funguje od roku 1992 a svými aktivitami se zaměřujeme především na střední a menší firmy, regionální poskytovatele internetových služeb, a další firemní klientelu., kterým nabízí ucelené řešení všech telekomunikačních služeb – internetu, televize, volání přes internet a nově i mobilního volání a internetu.

Společnost Ipex a její partneři, mezi které patří desítky lokálních poskytovatelů internetu svou stávající nabídkou pokrývají přes 150 000 zákazníků, kterým tedy nově mohou nabídnout také výhodné mobilní volání a internet. Např. domácnosti tak mohou odebírat všechny služby – internet, televizi a hlasové služby od jednoho poskytovatele a s jedním vyúčtováním, což jim dále usnadní přehled o všech využívaných službách. V neposlední řadě je často i takový balíček všech těchto služeb cenově zvýhodněn oproti ceně každé služby zvlášť.

Výhodné mobilní volání od Mobil21 si ale může jednoduše objednat každý a nepotřebujete k tomu nutně využívat ostatních služeb této společnosti. K dostání je přímo u firmy Ipex tak i v rozsáhlé síti všech regionálních spolupracujících partnerů.

Virtuální operátor Mobil21 funguje v síti operátora Vodafone CZ. Veškerý servis a technickou podporu však obstarává společnost Ipex se svými lokálními partnery sama. Mobil 21 zahajuje své fungování k 1. červenci 2013 a od září hodlá nabízet i roamingové služby, tedy volání z a do zahraničí.

Mobil21 tarify

Tarify jsou určeny hlavně pro zákazníky s menší útratou – příležitostné uživatelé mobilního telefonu, seniory, rodiny s dětmi atd., kteří provolají měsíčně 200 – 300 Kč. Uvedená nabídka tarifů je jen orientační a každý z mnoha jednotlivých místních partnerů si může jednotlivé ceny mírně upravit podle svého.

Název tarifu Cena za měsíc Volné minuty Volné SMS do všech sítí Cena za minutu volání do všech sítí v ČR Cena za SMS do všech sítí v ČR
Tarif 199 199 Kč 100 min. do všech sítí v ČR 20 2,50 Kč 1,50 Kč
Tarif 250 250 Kč 180 min. ve vlastní síti + 50 min. do ostatních sítí v ČR 20 2,50 Kč 1,50 Kč

K uvedeným tarifům je možné doobjednat ještě následující datové balíčky:

Název balíčku Cena Objem dat
Standard 59 Kč 100 MB
Výhoda 159 Kč 500 MB

*Ceny jsou uvedeny včetně DPH a platí při úvazku na 6 měsíců.

Doplňující informace a odkazy:

Jako vždy ještě na závěr připojujeme odkazy, kde se o tomto operátorovi dozvíte další informace. Kompletní ceník zatím není bohužel na oficiálních stránkách dostupný, stejně tak jako nejsou ani všeobecné obchodní podmínky. Doufejme, že tento důležitý nedostatek bude brzy napraven.

Tagy: mobil21, mobilní operátor mobil21, virtuální operátor mobil21, mobil21 ceny, mobil21 tarify, mobil 21, mobile21, mobil21 vodafone cz, mobil21.cz, mobilní internet mobil21

TOPlist