Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Dragon

Dragon

Společnost Dragon patří mezi typické regionální poskytovatele rychlého internetu a s ním propojených služeb. Prostřednictvím své optické internetové sítě nabízí zákazníkům i televizi a pevnou telefonní linku. Oblastí působnosti telekomunikační společnosti Dragon je území středních a východních Čech – Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Jičín, Benátky nad Jizerou, Milovice nad Labem, Mnichovo Hradiště, Trutnov a přilehlá města a vesnice. Mimo tyto komunikační služby provozuje Dragon také vlastní eshop s mobilními telefony a další výpočetní technikou a je dokonce jediným autorizovaným prodejcem produktů značky Apple v celém kraji. Detailní přehled všech nabízených produktů a služeb získáte také na internetových stránkách firmy Dragon.

Mobilní virtuální operátor Dragon

Dragon je tak naprosto ideálním kandidátem na prodej služeb mobilního virtuálního operátora. Skvěle tím doplní nejen své stávající portfolio služeb ale může díky tomu například nabídnout i cenově výhodné kombinované balíčky televize+inter­net+volání z mobilu. Zmíněných výhod jsou si vědomi všichni lokální poskytovatelé internetu a není proto náhoda, že většina nových mobilních operátorů pochází právě z jejich řad (Netbox Mobil, Metronet, Mikrotech, Startel, LTel, Eri Mobil a mnozí další operátoři zmínění na našich stránkách). Za účelem co nejvíce zjednodušit celou administrativu při zakládání virtuálního operátora, vznikly i specializované firmy jako Q-CZ nebo CDT Mobil, které se na poskytovatele jako je Dragon cíleně zaměřují.

Všichni noví i stávající zákazníci mobilního operátora Dragon mohou s výhodou využít fungujících služeb vlastní internetové samoobsluhy, technického zázemí společnosti i informační linky na čísle 326 706 156. Operátor Dragon má zatím od ČTU přiděleno k prodeji 10 000 telefonních čísel v intervalu 772 770 000 – 772 779 999.

Dragon mobil: tarify a ceník služeb

Mobilní tarify Dragon může objednávat každý, bez ohledu na to, zda je stávajícím odběratelem ostatních nabízených služeb od této společnosti či nikoliv. V tom se tato nabídka liší například od konkurenčního poskytovatel internetových a televizních služeb, společnosti PODA, jejíž mobilní tarify jsou určeny výhradně stávajícím zákazníkům.

Všechny níže uvedené tarify jsme také samozřejmě přidali do našeho velkého přehledu mobilních operátorů a jejich tarifů. Ve zmiňované sekci tak jednoduše zjistíte, jak si mobilní operátor Dragon stojí v porovnání s konkurencí ostatních nově vzniklých telefonních operátorů v ČR.

Název tarifu Měsíční paušál Volné jednotky do všech sítí Minuta volání do všech sítí Volné jednotky jen ve vlastní síti Minuta volání pouze do vlastní sítě SMS MMS Internet
MobilCall 30 80 Kč 30 minut 1,50 Kč 0 1,50 Kč 1,50 Kč 5 Kč 0
MobilCall 100 148 Kč 80 minut, 20 SMS nebo 20 minut, 80 SMS 1,50 Kč 0 1,50 Kč 1,50 Kč 5 Kč 0
MobilCall 100Net 228 Kč 80 minut, 20 SMS nebo 20 minut, 80 SMS 1,50 Kč 0 1,50 Kč 1,50 Kč 5 Kč 100 MB
MobilCall NoLimit 498 Kč neomezeně zdarma neomezeně zdarma zdarma 5 Kč 0

Balíčky internetu v mobilu jsou dostupné POUZE pro neomezený tarif MobilCall NoLimit:

Objem dat Cena za měsíc/ do vyčerpání
150 MB 79 Kč
400 MB 99 Kč
1 GB 169 Kč
3 GB 249 Kč

*Všechny ceny na našich stránkách uvádíme vždy s DPH.

Doplňující informace:

Tagy: dragon, dragon hodnocení, dragon recenze, dragon ceník, dragon tarify, dragon samoobsluha, obchod apple dragon, dragon.cz, dragon e-shop, virtuální operátor dragon

TOPlist