Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> City mobile

City mobile

City mobile je mladá dynamická společnost, založená teprve v červnu 2013 s úmyslem stát se dalším mobilním operátorem na českém trhu. Těch už u nás v současné době funguje několik desítek a stejně jako drtivá většina z nich, je i City mobile tzv. operátorem virtuálním. Ke svému fungování tedy používá síť jiného velkého operátora, kterým je v tomto případě společnost T-Mobile. I nově přidělená telefonní čísla City mobilu tak budou s předvolbami tohoto hlavního síťového operátora.

City mobile se postaví konkurenci čelem

Oproti konkurenci se chce odlišit především vstřícným a moderním přístupem k zákazníkům a lákadlem má být také velmi levné volání do vlastní sítě City mobilu. Ke komunikaci se svými zákazníky používá oblíbené sociální sítě, jako například Facebook, kde se můžete provozovatelů tohoto operátora na cokoliv zeptat a kde se také dozvíte nejnovější informace o zákulisním dění a o speciálních bonusových akcích a soutěžích, určených výhradně pro uživatele této populární sociální sítě. Například pokud si zakoupíte některou ze služeb City mobilu v den vašeho svátku nebo narozenin, získáte jako malý dárek 20% slevu.

City mobile se skutečně chce postavit konkurenci čelem a plánuje svým zákazníkům nabídnout mnoho unikátních služeb a bonusů. Například slevy na nové mobilní telefony, leky i potraviny u vybraných prodejců. Podílet se chce i na veřejně prospěšných projektech a nabízí svou spolupráci i hasičům nebo záchranářům.

Prodejny City mobile

Svůj telefonní účet můžete spravovat přes internet a nebo přímo ve značkové prodejně v každém větším krajském městě. Značkové prodejny City mobile v budoucnu najdete v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Olomouci, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Pardubicích, Chomutově, Litoměřicích, Teplicích, Ústí nad Labem, Ostravě, Jihlavě nebo Karlových Varech. A postupně přibývají další. Do menších měst a obcí v průběhu podzimu navíc vyjedete pojízdná předváděcí prodejna. Od 7h od 21h je navíc k dispozici telefonní infolinka za cenu hovoru jako volání ve vlastní síti.

Přenos stávajícího a volba nového čísla

Jak je již dnes naprosto běžné, pokud nechcete nové telefonní číslo, můžete si jednoduše během 4 dnů k City mobilu přenést to stávající. Za přenos telefonního čísla si však City mobile účtuje jednorázový poplatek ve výši 150 Kč, a to jak za přenos k nim, tak i opačným směrem. V budoucnu ale slibují tento poplatek zcela zrušit.

V případě čísla nového je na výběr ze 3 druhů tzv. „pěkných čísel“. Zlaté číslo, stříbrné číslo a číslo bronzové. Jak se dočteme na stránkách společnosti. Zlaté číslo je nové telefonní číslo vybrané z databáze volných čísel. Jde o kombinaci stejných čísel např. 700 123 123, 700 12 00 12, 700 12 12 12, 700 122 221, 700 111 222. Cena tohoto čísla je 1.990,– Kč a obsahuje v sobě kredit v hodnotě 490 Kč. Stříbrné číslo je nové telefonní číslo vybrané z databáze volných čísel jde o číslo na přání například číslo 700 123 456 nebo jiné podobné. Snahou je najít alespoň 4 stejná poslední čísla. Cena stříbrného čísla je 800 Kč. A poslední je číslo bronzové, jedná se nové telefonní číslo vybrané z databáze volných čísel nebo přenesené číslo od konkurence. Cena tohoto čísla je 150,– Kč.

City mobile tarify a ceník

City mobile svým zákazníkům nabízí výhodnou předplacenou kartu a nebo měsíční tarify. SIM kartu si můžete zakoupit v síti kamenných prodejen, které najdete v každém krajském městě a nebo ji nechat zaslat přímo poštou. Nabíjecí kupóny je taktéž možné zakoupit v partnerských prodejnách a nebo si kredit můžete dobít jednoduše s pomocí internetu. Měsíční tarify se hradí přímo z kreditu na předplacené kartě naprosto stejně, jako to funguje např. u operátora Tesco Mobil.

Menším zklamáním je typ tarifikace 60+60, což je ne příliš výhodný způsob účtování po minutách.

Předplacená karta City mobile:

Cena volání ve vlastní síti a na pevnou linku Cena volání do ostatních síti v ČR SMS do všech sítí MMS do všech sítí
1,70 Kč/min. 2,30 Kč/min. 1,30 Kč 4,70 Kč

Doplňkové balíčky k předplacené kartě:

Název balíčku Cena Počet volných jednotek Platnost balíčku
Internet v mobilu 270,00 Kč 500 MB 30 dní nebo do vyčerpání
Volání ve vlastní síti 100 110,00 Kč 100 minut 30 dní nebo do vyčerpání
Volání ve všech sítí 150 223,00 Kč 150 minut 30 dní nebo do vyčerpání

*Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dodatečné informace k operátorovi:

Na závěr uvádíme ještě odkaz na oficiální stránky City mobile, na kterých kromě zde zmiňovaných informací najdete i mobilní samoobsluhu nebo kompletní ceník služeb včetně cen roamingu a volání do zahraničí. V případě nejnovějších aktualit či dotazů a připomínek jsou k dispozici i stránky operátora na Facebooku.

Přehled užitečných odkazů doplní ještě porovnání cen mobilních a virtuálních operátorů, v němž najdete všechny tarify a předplacené karty od všech veřejně dostupných operátorů na území ČR a to setříděny přehledně podle výše měsíčního paušálu.

Tagy: city mobile, mobilní operátor city mobile, virtuální operátor city mobile, city mobile ceny, city mobile tarify, city mobil tarify, citymobile.cz, citymobil.cz, city mobil, mobilní internet city mobile

TOPlist