Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Aim Mobil

Aim Mobil

Za novým virtuálním operátorem Aim Mobil stojí pražská společnost Planet A, a.s., která v současné době provozuje na území hlavního města Prahy, Neratovic a Mělníka široké spektrum telekomunikačních služeb a jejíž nabídka zahrnuje optický internet, internetovou tzv. IPTV televizi a telefonní hovory přes internet. Tyto služby poskytované pod společnou značkou Aim jak domácnostem tak i firemním klientům již využívá více než 30 000 spokojených zákazníků.

K nabídce všech výše zmiňovaných služeb nyní nově přibyla také možnost levného mobilního volání a internetu. Ve spolupráci s velkoobchodním poskytovatelem mobilních služeb, firmou GTS Novera a sesterskou společností SMART Comp. a. s., vznikne nový mobilní virtuální operátor s názvem Aim Mobil.

Svým zaměřením cílí tento nový operátor především na stávající zákazníky společnosti, kterým nabídne cenově výhodnou kombinaci internetu, televize a mobilního volání a internetu. Kromě cenové úspory budou moci navíc zákazníci obsluhovat všechny služby z jednoho místa a obdrží také jedinou fakturu s podrobným vyúčtováním, což dále zvýší celkovou přehlednost jednotlivých služeb.

Cenová nabídka je ale plně konkurenční i v porovnání s ostatními virtuálními operátory a přilákat by tak do řad značky Aim mohla i úplně nové zákazníky, kteří ještě žádnou z jejich služeb nevyužívají.

Mobilní operátor Aim Mobil funguje v síti operátora T-Mobile. Veškeré technické služby a zákaznickou podporu zajišťuje ale mateřská společnost pro své zákazníky sama. Nabídka tarifů je zcela identická se sesterským operátorem Netbox Mobilem. Další podrobnosti tedy najdete v recenzi tohoto operátora, kde jsme se podávali na poplatky spojené s užíváním obou těchto mobilních operátorů podrobněji.

Aim Mobil – tarify a ceník služeb

Maximální objem přenesených dat je za 1 měsíc 500 MB. Pak dojde ke snížení rychlosti připojení na 64 kbit/s bez možnosti dalšího obnovení až do začátku dalšího kalendářního měsíce.

Tarify Aim Mobil:

Název tarifu Měsíční paušál Volné minuty do všech sítí Minuta volání ve vlastní sítí Netbox a AIM Minuta volání do ostatních sítí v ČR Volné SMS SMS MMS Data
AIM Mobil bez paušálu 0 Kč 0 1,50 Kč 2,50 Kč 0 1,50 Kč 5 Kč 1,50 Kč/MB
AIM Mobil s paušálem 250 Kč 50 1,50 Kč 2,50 Kč 50 1,50 Kč 5 Kč 100 MB, po vyčerpání 1,50 Kč/MB
AIM Mobil Internet 100 MB 100 Kč 0 1,50 Kč 2,50 Kč 0 1,50 Kč 5 Kč 100 MB, po vyčerpání 1 Kč/MB

*Všechny ceny uvedeny včetně DPH.

Doplňující informace a odkazy:

Výše uvedený přehled tarifů si můžete prohlédnout také na hlavních stránkách AIM Mobilu. Na stejném místě najdete i kompletní ceník obsahující některé méně využívané služby, včetně cen volání do zahraničí a roamingu, které jsme z důvodu přehlednosti na našich stránkách nezmínili.

Tagy: aimmobil.cz, mobilní internet aim mobil, mobilní operátor aim mobil, virtuální operátor aim mobil, aim mobil ceny, aim mobil tarify, aim mobile, aim mobil, aim mobil t-mobile

TOPlist