Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Newtel

Newtel

Pražská společnost New Telekom – zkráceně Newtel – poskytuje v Česku široké portfolium telekomunikačních služeb již od roku 2002. Dvěma největšími obory zájmu jsou pak pro Newtel datové a hlasové služby a to především pro malé a střední firmy, kterým může společnost Newtel nabídnout kompletní realizaci všech komunikačních potřeb od telefonního propojení celého podniku přes firemní VoIP služby či další pokročilé technologie. Newtel je tak společností s jasným velkoobchodním zaměřením a jeho služeb mimo jiné využívají i někteří mobilní operátoři zmíněni na našich stránkách. Více se o těchto firemních službách dozvíte také na oficiálních stránkách Newtelu.

Podle neověřených informací by se také sama společnost Newtel mohla stát novým mobilním virtuálním operátor a to pravděpodobně v oboru MVNE, tedy vlastně takovým virtuálním operátorem určeným pro firmy. Od Českého telekomunikačního úřadu má Newtel k tomuto účelu vyhrazeno 20 000 čísel v rozpětí 799 100 000 – 799 119 999.

Na našich stránkách se samozřejmě zaměřujeme především na mobilní operátory dostupné pro širokou veřejnost. Kompletní seznam všech mobilních a virtuálních operátorů v Česku najdete zde. Pro čtenáře jsme připravili také to, co je bude zajímat asi nejvíce a to kompletní cenové srovnání všech operátorů v ČR.

Tagy: new telekom, newtel hodnocení, newtel recenze, newtel ceník, newtel tarify, newtel volání do zahraničí, newtel.cz, newtel roaming, newtel, mobilní virtuální operátor newtel

TOPlist