Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> DH Telecom

DH Telecom

DH Telecom vzniknul v roce 2006 na Slovensku jako alternativní mobilní operátor a v roce 2013 vstupuje i na český trh jako poskytovatel mobilních služeb pro velkoobchodní podnikatelské subjekty ale i domácnosti. Hlavním oborem zájmu jsou tzv. MVNE a MVNA služby virtuálního operátora, kdy DH Telecom pomáhá klientským firmám rozjet vlastního mobilního virtuálního operátora s minimálními počátečními náklady. Druhou zájmovou kategorii je pak pro DH Telecom přímá nabídka mobilních tarifů běžným občanům a domácnostem.

Operátor DH Telecom působí v síti Vodafone podobně jako například energetická společnost Centropol, která si však od tohoto operátora pronajímá síťovou infrastrukturu pro svoji potřebu přímo a dále ji již nepřeprodává. Nejblíže se obchodnímu modelu DH Telecomu blíží společnost GTS Mobil, která se též stará o vznik nových virtuálních operátorů, v tomto případě ale v konkurenční síti T-Mobile.

Mobilní operátor od DH Telecomu pro firmy

Úkol DH Telecomu je jasný. Společně s podobně zaměřeným sdružením poskytovatelů internetu Quadruple nabídnout firmám jednoduchou a cenově dostupnou cestu ke zprovoznění vlastního virtuálního operátora v síti Vodafone. Všechny společnosti se zájmem nabídnout svým zákazníkům ke stávajícím produktům i mobilní služby, se na DH Telecom mohou obrátit. DH Telecom se postará o veškeré administrativní úkony spojené se vznikem nového operátora a dodá i veškeré technické vybavení včetně účetních systémů a složitějších zákaznických služeb.

Koncová firma se tak již může soustředit na samotnou propagaci a prodej mobilních služeb. Zároveň odpadají i velké počáteční náklady při zakládání vlastního mobilní virtuálního operátora, protože od DH Telecomu si firmy veškeré potřebné vybavení a služby pouze pronajímají. Jak můžeme vidět na příkladu virtuálních operátorů uvedených níže, které DH Telecom pomáhal zakládat, navenek vystupuje každý zprovozněný operátor zcela samostatně, včetně značky, loga, webové stránky i cenové politiky. Pro běžného zákazníka tak zůstává toto zákulisí skryté a je v podstatě jedno, zda jeho vznik umožnil DH Telecom nebo jiná podobně fungující firma.

Mobilní virtuální operátoři působící prostřednictvím DH Telecomu v síti Vodafone:

Více podrobností, včetně detailního popisu jednotlivých služeb, kontaktů, historie firmy a dalších, si můžete přečíst také na oficiálních stránkách DH Telecomu.

Tagy: dh telecom, mobilní virtuální operátor od dh telecom, dh telecom recenze, dh telecom ceny, dh telecom tarify, dh telecom hodnocení, dhtele.com, dh telecom hovory do zahraničí, dh telekom, dh telecom roaming

TOPlist