Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Šlágr Mobil

Šlágr Mobil

Hudební televizi s názvem Šlágr TV zná asi každý a nebo o ní alespoň určitě někdy slyšel. Televizní kanál, který se zaměřuje především na lidové písničky a dechovku, se stal doslova fenoménem mezi lidmi v důchodovém věku a s trochou nadsázky ji lze označit za takové MTV seniorů, které sklízí podobný úspěch mezi mladými lidmi. Televizní program Šlágr vlastní rovným dílem manželé Karel a Jana Peterkovi, vlastnící rovněž i hudební vydavatelství Česká muzika.

U toho však jejich aktivity rozhodně nekončí. V nedávné době se k nim přidal i vlastní mobilní operátor pojmenovaný Šlágr Mobil. Bohužel lidé v důchodovém věku jsou poslední dobou terčem různých nevýhodných služeb, které se z nich snaží jen vytáhnout peníze, a proto jsme se podrobně podívali, jak si v tomto ohledu nový operátor a jeho tarify stojí.

Mobilní operátor od Šlágr TV

Mobilní operátor Šlágr TV cílí samozřejmě hlavně na starší lidí – důchodce a seniory. Těm nabízí 3 tarify za ceny 80 Kč, 225 Kč a 625 Kč, jejichž podrobný ceník si můžete prohlédnout níže. Operátor počítá s tím, že své služby bude prodávat prostřednictvím teleshoppingu ve své vlastní televizi. Pokud o služby projevíte zájem, můžete si je objednat pomocí „Šlágr linky“ na telefonním čísle 387 992 992 nebo prostřednictvím oficiálních internetových stránek na slagrmobil.cz.

Pokud již číslo máte, můžete si ho ke Šlágru bezplatně převést. Háček je ale v tom, že pokud byste chtěli od operátora v budoucnu odejít, budete muset při odchodu uhradit částku 300 Kč. Smlouva, kterou podepisujete, je na dobu neurčitou a má měsíční výpovědní lhůtu, což považujeme za férový přístup.

Tarify Šlágr Mobilu a jak si stojí oproti konkurenci

Jednotlivé tarify nesou název Šlágr volání, Super Šlágr volání, Zlaté Šlágr volání. Každý z nich si teď probereme podrobněji, včetně jejich srovnání s konkurencí.

  • Šlágr volání: za 80 Kč měsíčně nezískáte vlastně vůbec nic, jen relativně levné volání za 1,40 Kč měsíčně. Bohužel nevidíme jediný důvod, proč by si tento tarif měl někdo pořizovat. Například předplacená karta Opencall nabízí volání jen o kousek dráž – za 1,80 Kč za minutu, přičemž platíte jen to, co opravdu provoláte. Žádné povinné měsíční poplatky. Pokud voláte málo, jsou vhodné také oba tarify od Českých drah. Za 88 Kč měsíčně např. získáte 70 volných minut.
  • Super Šlágr volání: Za 225 měsíčně získáte neomezené volání všem kamarádům v síti Šlágr Mobilu. Na první pohled by se to mohlo zdát výhodné, ovšem jenom do doby, než se podíváme na nabídku služeb Tesco Mobile. Tam za 150 Kč získáte neomezené volání v síti Tesco Mobile a k tomu ještě 120 volných minut a 60 SMS kamkoliv po ČR. Také ČEZ Mobile nabízí neomezené volání ve vlastní síti významně levněji – za 200 Kč
  • Zlaté Šlágr volání: jedná se o klasický neomezený tarif, kdy za 625 Kč získáte zdarma volání a SMS do všech mobilních síti v ČR. Opět však tento tarif nemůžeme doporučit. Nejlevnější neomezený tarif momentálně nabízí operátor Fayn Mobil, kde za 489 Kč měsíčně dostanete to samé. A bez závazků. Každý měsíc tak vlastně za shodnou službu oproti Šlágr Mobilu ušetříte 136 Kč! A to už je znát.

Speciální Šlágr služby jsou ale zajímavé

Abychom však pouze nekritizovali, musíme uznat, že Šlágr Mobil přichází s některými velmi zajímavými službami, které lidé v důchodovém věku mohou ocenit. Kdykoliv si například zmáčknutím tlačítka 5 můžete na mobilu pustit živé vysílání Šlágr TV jako rádio. Podobně se dozvíte i aktuální počasí, dovoláte se do hitparády, atd. U obou vyšších tarifů jsou tyto služby kdykoliv zdarma. U nejnižšího tarifu stojí 2 Kč za jedno spojení (viz. kolonka „Šlágr služby“ v ceníku). Přihlásit se můžete také do klubu osamělých duší. Vytočením speciálního čísla si pak můžete přes telefon popovídat s podobně osamělým člověk. Za tyto dobré nápady rozhodně klobouk dolů. Přehled všech výhod Šlágr Mobilu si můžete přečíst na oficiálních stránkách.

Závěrečné hodnocení recenze operátora

Pokud hledáte levné mobilní volání, je Šlágr Mobil hodně drahý a není možné jeho služby doporučit. Férově však musíme přiznat, že zmiňované speciální „Šlágr služby“ mohou být pro mnoho starších lidí zajímavé a snad jedině jejich časté využívání může být rozumným důvodem k zakoupení služeb tohoto operátora. Níže jsme pro vás připravili odkazy, které budou k vaší peněžence při běžném volání podstatně šetrnější. Oficiální stránky operátora pak můžete navštívit na adrese www.slagrmobil.cz.

Vybrali jsme nejvýhodnější volání pro důchodce a seniory

Ať už nový tarif či předplacenou kartu vybíráte pro sebe nebo pro svou babičku či dědečka, doporučujeme si přečíst náš podrobný článek s nejlepšími mobilními tarify pro důchodce a seniory. V něm vybíráme to nejlevnější volání, které lze v roce 2014 u nás sehnat. Speciálně se přitom zaměřujeme na potřeby lidí v důchodovém věku, jako je časté volání s rodinou, dětmi, vnoučaty, atd.

Na žádost čtenářů jsme se také podívali na nejvhodnější služby a speciální slevy pro důchodce u našich 3 největších mobilních operátorů. Pokud je vám více než 60 let, dostanete např. u Telefónicy O2 slevu 50 Kč na všechny její tarify. Další podrobnosti najdete v článcích O2 tarify pro důchodce, T-Mobile tarify pro důchodce a Vodafone tarif pro seniory. Na závěr ještě přidáváme porovnání cen všech 50-ti mobilních operátorů, kteří u nás momentálně působí.

Ceník Šlágr Mobilu:

Název tarifu Měsíční paušál Minuta volání do všech sítí Minuta volání ve vlastní síti SMS Speciální „Šlágr služby“ Poznámka
Šlágr volání 79,70 Kč 1,40 Kč 1,40 Kč 1,40 Kč 2 Kč za hovor  
Super Šlágr volání 225 Kč 1,40 Kč zdarma 1,40 Kč (vlastní síť zdarma) zdarma Volání a SMS ve vlastní síti Šlágr Mobilu zdarma
Zlaté Šlágr volání 625 Kč zdarma zdarma zdarma zdarma Neomezené volání a SMS do všech sítí

Tagy: šlágr mobil, šlágr mobil recenze, slagrmobil.cz, operátor šlágr mobil, šlágr mobil ceník, šlágr mobil přenos čísla, šlágr mobil tarify, šlágr mobil dobíjení, šlágr mobile, šlágr mobil hodnocení

TOPlist