Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> UPC Mobile

UPC Mobile

Telekomunikační společnost UPC jistě netřeba představovat. Jen v minulém roce sledovalo jejím prostřednictvím televizi téměř 600 000 českých zákazníků. Zároveň UPC eviduje více než 400 000 klientů využívající její internetové připojení. Dohromady využívá služeb UPC více než 1,2 miliónů zákazníků jen na území ČR. To řadí společnost UPC mezi vůbec největší telekomunikační firmy v České republice.

Portfolio služeb UPC obnáší digitální, analogovou a satelitní televizi, internet pro domácnosti a pevnou telefonní linku. Za akční cenu můžete zakoupit i zvýhodněnou kombinaci jednotlivých služeb – balíček televize + internet, běžně nazývaný dual play, nebo televizi + internet + telefon, tzv. triple play balíček. Volání na mobily je tak jediné, které v této obsáhlé nabídce chybí.

Nový operátor UPC Mobil

Z výše zmíněného je zřejmé, že UPC je na trhu moderních komunikačních služeb jedním z nejsilnějších hráčů v ČR a o to více zaráží fakt, že se tato společnost stále nerozhodla vstoupit také na trh mobilního volání a internetu. Ostatní mnohem menší společnosti, které nabízejí stejné služby jako UPC, jen daleko menšímu okruhu zákazníků, již dříve našly odvahu na trh nových mobilních virtuálních operátorů vstoupit. Operátoři jako brněnský Netbox Mobil, pražský Metronet nebo ostravský Mikrotech, již nějakou dobu mobilní tarify svým zákazníkům nabízejí.

Přestože se poslední dobou vyrojily spekulace, že také UPC konečně představí svého mobilního virtuálního operátora – spekulovalo se dokonce již o názvech UPC Mobil či UPC Mobile, nakonec se ale všechny zprávy ukázaly jako nepodložené. Je skutečně velmi zarážející, že společnost UPC (neplést s přepravní službou UPS), které má ty nejlepší zkušenosti a předpoklady pro prodej mobilních služeb, jež by navíc mohlo ve výhodných balíčcích lehce propojit se svoji stávající nabídkou s mobilním voláním, stále se svým vstupem na trh váhá.

V současné době v ČR působí již mnoho desítek virtuálních operátorů a toto číslo roste každým dnem. Tak, jak se postupně mezi ně přidávají další silné kalibry jako energetická společnost ČEZ, je budoucí pozice případné značky UPC Mobile stále těžší. Jejím zákazníkům tak momentálně nezbývá nic jiného, než se po výhodných mobilních službách poohlédnout u SIM karet konkurence. Využít k tomu můžete například naše kompletní srovnání nových i stávajících virtuálních operátorů a jejich tarifů. O dalších novinkách a případném vzniku UPC Mobilu Vás budeme samozřejmě informovat a to buď přímo zde nebo na našich facebookovských stránkách. Mrknout můžete také na oficiální stránky společnosti UPC, které naleznete na adrese upc.cz.

Tagy: upc tarify, upc mobil sim karta, upcmobil.cz, upc ceník, upc recenze, upc mobile, upc mobil, ups mobil, upc samoobsluha, upc mobilní internet

TOPlist