Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Tchibo mobil

Tchibo mobil

„Tchibo, tam přece prodávají jen kafe?“, zní v populární reklamě na tuto oblíbenou německou značku. Samozřejmě všichni víme, že to již dávno není pravda. V kamenných obchodech Tchibo, kterých najdete po celé České republice hned několik desítek, najdete nejrozmanitější zboží od praktického nábytku, dámského oblečení až po drobné věci denní potřeby jako jsou stojany na mobily, lampičky na čtení, úložné krabice a mnoho dalších. V duchu značky Tchibo nakupování zpříjemní také bohatý výběr kávy nebo koláčů a zákusků vlastní výroby.

Možná si teď říkáte, co to vše má společného s mobilních telefonováním. Pokud však jste pravidelným čtenářem našich stránek, jistě vás nepřekvapí, že společnost Tchibo, začala nabízet ke svým službám také možnost mobilního volání a internetu. Zatím tedy jen v Německu. Podobně ale jako u mobilních virtuálních operátorů K-Classic Mobil nebo Lidl Mobile, lze i zde důvodně předpokládat, že postupem času by se tato služba měla objevit také v českých pobočkách obchodů Tchibo.

Tchibo mobil: předplacená karta a jeden tarif

A jak si strojí nabídka Tchibo mobil v porovnání s ostatními operátory? A na co se můžeme výhledově těšit? Mnoho nám napoví oficiální ceník tarifů, který najdeme na německých stránkách. Podle něj Tchibo mobil v současné době nabízí klasickou předplacenou kartu bez měsíční poplatků a jeden mobilní tarif s pravidelným měsíčním paušálem.

Volání z předplacené karty na mobilní i pevné sítě v Německu, stejně jako SMS, stojí 9 centů za minutu, tedy v přepočtu asi 2,30 Kč za minutu. To jsou na náš trh ceny celkem průměrné, které již nyní nabízí například předplacená karta od Blesk mobilu, kde minuta hovoru po ČR vyjde přesně na 2,50 Kč. Co je ale opravdu s těží uvěřitelné je cena hovorů do zahraničí. Volání na pevné linky všude po Evropě, Kanadě a Spojených státech amerických vyjde s předplacenou kartou Tchibo mobil také na stejný 9 centů za minutu! Volání na mobilní sítě do těchto zemí je pak o něco málo dražší, konkrétně 29 centů, tedy asi 7,50 Kč/min. A to už jsou ceny, se kterými se žádný český operátor nemůže rovnat.

Za jediný tarif od Tchibo mobilu pak v Německu dáte měsíčně asi 260 Kč a za tuto cenu dostanete 100 volných minut do všech sítí, neomezené množství SMS, neomezené hovory v síti Tchibo mobil a navrch porci 300 MB internetu. Z tohoto pohledu je patrné, že Tchibo má českým zákazníkům co nabídnout a také, že noví virtuální operátoři v ČR mají ještě stále co oproti západu dohánět. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách Tchibo mobilu. Speciálně pro naše čtenářky pak na závěr přinášíme odkaz na aktuální nabídku Tchibo na tento a příští týden. O případném spuštění služeb tohoto mobilního operátora na našem území vás budeme na našich stránkách informovat.

Tagy: tchibo mobil, tchibo mobil roaming, tchibo-mobil.cz, virtuální operátor tchibo mobil, tchibo mobil recenze, tchibo mobil ceník, tchibo mobil tarify, tchibo mobil samoobsluha, tchibo mobile, tchibo mobil internet

TOPlist