Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> M-Telecom

M-Telecom

V souvislosti s koupí Telefónicy O2 českou investiční skupinou PPF dochází k oficiálnímu přejmenování tohoto operátora na M-Telecom. Podle všeho se ale bude jednat v nejbližších letech pouze o změnu papírovou, které si zákazník ani nijak nevšimne. Společnost hodlá nadále používat při kontaktu s veřejnosti dosavadní název O2, na který jsou její zákazníci už dlouhou dobu zvyklí.

Společnost PPF získala od španělské Telefónicy právo používat nadále jméno O2 po dobu dalších 4 let. Časový termín tedy vyprší až ke konci roku 2017 a to je doba, kdy lze očekávat finální přejmenování na dnes oznámený nový název. Nicméně již nyní bychom si pomalu měli na toto nové jméno začít zvykat. Je jasné, že než dojde k finálnímu přejmenování, bude chtít PPF nový název vtěsnat do podvědomí svých zákazníků minimálně stejně pevně, jako je tam právě pojmenování O2. Když se podíváme, jakým způsobem PPF propaguje jinou svou společnost – Air Banku, které je také vlastníkem, lze očekávat, že si jména M-Telecom užijeme skutečně do syta.

I pro tento účel byly nově zřízeny internetové domény m-telecom.cz a m-telekom.cz. Zatím se na nich nenachází žádná prezentace, ale je jasné, že májí před sebou rušnou budoucnost. Mezi tím si můžete prohlédnout současnou nabídku operátora, stále ještě nesoucího název O2 a nebo nahlédnout do našeho srovnání mobilních tarifů a předplacených karet, kde najdete ceníky všech mobilních operátorů v ČR seřazené hezky pod sebou, takže najít toho nejvýhodnějšího právě pro Vás nikdy nebylo jednodušší.

Tagy: m-telekom, m-telecom sim karta, m-telecom ceník, m-telecom tarify, m-mobil, m-telecom internet, mtelecom předplacené karty, m-telecom samoobsluha, telefonica o2 přejmenování, m-telecom recenze

TOPlist