Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Era volání

Era volání

Stát se vlastním mobilním operátorem nemusí již dnes pro firmu znamenat jen zdroj dalších příjmů. Vydělávat na prodeji hlasových služeb je v dnešní době totiž stále těžší a to i pro zaběhlé telekomunikační společnosti. Pro velké značky a řetězce je naopak čím dál zajímavější využít mobilních služeb pro posílení image značky a hlavně nalákání zákazníků ke svému hlavnímu klíčovému businessu.

Jak přilákat nové zákazníky a udržet ty stávající

Např. řetězec Tesco tak mezi lidmi upevňuje používání své Clubcard, neboť díky ní získají při nabíjení kreditu na volání zajímavé bonus. Společnost Sazka prostřednictvím své předplacené karty zase láká na svou novou loterijní hru Sazka Mobil Šance a podobně tu pak máme celou řadu energetických společností jako ČEZ, LAMA či Centropol, jimž jde především o prodej elektřiny a plynu domácnostem a mobilních služeb často využívají právě k přilákání nových odběratelů (ČEZ Mobile dává všem svým odběratelům SMSky ve vlastní síti zcela zdarma, atd.).

Poštovní spořitelna a její Era Volání

Zdá se, že podobně uvažuje i Poštovní spořitelna, respektive její vlastník – banka ČSOB, která koncem února 2014 oznámila, že jedná se společnosti T-Mobile o spuštění vlastních mobilních služeb. Nebyla by první bankou v ČR, která se k tomu kroku odhodlala. Na konci roku 2013 přišla mBanka spolu s Vodafonem s vlastním mVoláním a nutno podotknout, že se jim tato nabídka opravdu vydařila. Podobný projekt už po tomto úspěšném vzoru údajně zvažují i další finanční instituce jako např. Česká spořitelna, Komerční banka, GE Money bank, Air Bank, Raiffeisenbank a některé další.

ČSOB a její Poštovní spořitelna jsou ale v tomto, zdá se, nejdále – už si dokonce nechaly zaregistrovat ochranou známu Era volání, pod kterou hodlají tyto služby nabízet. Pod značkou Éra přihlášení již její internetové bankovnictví využívá téměř 2 milióny klientů, takže potenciál by tu byl. Konkrétní datum ani finální podoba nabídky či ceník však stále nejsou známy a podle mluvčí Moniky Klucové jsou ještě všechny možnosti stále ve stádiu úvah a jednání. O dalším vývoji Vás budeme samozřejmě informovat a hned, jak budou všechny detaily známé, přineseme i čerstvou recenzi nového operátora. Mezitím se můžete podívat do našeho porovnání všech mobilních tarifů a předplacených karet. Ceny mobilního volání a internetu šly v poslední době značně dolů a tak je tu celkem slušná šance, že oproti svému stávajícímu operátorovi můžete významně ušetřit.

Tagy: éra mobile hodnocení, éra mobil sim karta, era volání tarify, era volání samoobsluha, éra mobile recenze, poštovní banka operátor, éra mobil ceník, éra mobil dobíjení kreditu, era banka volání, éra mobil internet

TOPlist