Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Mujoperator

Mujoperator

Virtuální operátor nesoucí příhodný název Mujoperator dříve fungoval po dobu několika let v síti CDMA operátora U:fon, ještě před tím, než byl v prosinci 2012 po nevalných finančních výsledcích U:fon odkoupen společností Air Telecom. Zhruba do té doby se datuje i zánik původního projektu Mujoperator.

Celou podrobnou historii vzniku alternativních CDMA operátorů jako způsob boje proti nadvládně našich 3 největších mobilních operátorů, technické problémy s tím spojené jakožto i velkolepý krach celého projektu, jsme již blíže popsali v článcích o Air Telecomu a virtuálním operátorovi Opencall. Zde jen zmiňme, že ačkoliv byl Můj operátor jedním z vůbec prvních virtuálů na českém území, celý původní projekt nedopadl dobře a první kapitola působení se tak pro tohoto operátora uzavřela nezdarem.

Staronový mobilní virtuální operátor

K oživení celého projektu došla v květnu 2013, kdy bylo oznámeno znovuspuštění původní operátora pod stejným názvem a to v souvislosti s uvolněním trhu a vznikem nových virtuálních operátorů. Tentokrát ale již Mujoperator běží v síti GSM, kterou známe z našich klasických mobilních telefonů. Díky tomu tak může Mujoperator konečně nabídnout mobilní služby všem zákazníkům v ČR, bez nutnosti pořizovat si speciální mobilní přístroj jako v případě svého prvního nezdařeného pokus v síti CDMA.

Veškeré další informace by měly být zveřejněny v průběhu následujících měsíců a to včetně nabízených tarifů a podrobného ceníku plánovaných služeb. Aktuality týkající se projektu tohoto staronového operátora můžete sledovat také na oficiálních internetových stránkách Mujoperator a na našem webu vás budeme samozřejmě o všech novinkách i nadále průběžně informovat.

Doplňující informace k operátorovi:

Momentálně je oficiální internetová prezentace tohoto operátora stále ve fázi připravy.

Tagy: mujoperator, mujoperator roaming, mujoperator zkušenosti, mujoperator recenze, mujoperator ceník, můj operátor, mujoperator tarify, mujoperator volání do zahraničí, mujoperator.cz, mobilní virtuální operátor mujoperator

TOPlist