Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Lidl Mobile

Lidl Mobile

Nákupní řetězec Lidl asi netřeba dlouze představovat. Tato německá síť prodejen si získala mezi českými zákazníky velkou přízeň, kterou dokládá každý rok i mnoho cen například v kategorii Obchodní roku, Diskont roku nebo Cena veřejnosti, pravidelně udělované nejúspěšnějším prodejcům potravin v ČR. V současné době u nás najdeme kolem 250 kamenných prodejen a v společnost Lidl je mezi zákazníky spojena také s některými oblíbenými akcemi, jako jsou například tematické týdny v Lidlu nebo Rákosníčkova hřiště pro děti.

Málo se už ví, že Lidl vlastní stejná společnost, jako řetězec Kaufland. Zatímco Kaufland prodává běžné značky výrobků, Lidl se profiluje svými privátními značkami potravin, pod kterými přeprodává výrobky od ostatních výrobců. A podobně jako například maloobchodní prodejce Tesco nebo družstvo Coop, i Lidl se rozhodl nabídnout svým zákazníkům možnost levného mobilního volání a to prostřednictvím vlastního virtuálního operátora Lidl Mobile, na kterého se nyní zaměříme podrobněji.

Lidl Mobile: tarify a ceník volání a internetu

Mobilní operátor Lidl Mobile funguje v současné době pouze na území Německa a jeho vstup na český trh lze pravděpodobně očekávat v nebližších měsících. Rozhodli jsme se proto nahlédnout do nabídky německé pobočky a podívat se, na co se můžeme těšit. Nabídka německé pobočky Lidl Mobile momentálně obnáší předplacenou kartu bez měsíční poplatků a jeden tarif.

Předplacená karta stejně jako předplacenka od Tchibo mobilu nabízí domácí volání za 9 centů za minutu, tedy v přepočtu asi 2,30 Kč. V tomto směru německý Lidl Mobile nijak nevybočuje z průměrné ceny volání na českém trhu a virtuální operátor GoMobil nabízí dokonce bez měsíčního poplatku ceny nižší. Zajímavé je, že zatímco u českým mobilních operátorů musíte při přenosu čísla do jejich sítě jim za tuto službu ještě zaplatit. Lidl Mobile naopak za přenos zaplatí vám a to kreditem v hodnotě 25€. Atraktivitu předplacené kartě zvyšují i různé doplňkové balíčky jako neomezené volání ve vlastní sítí za 75 Kč za měsíc nebo 500MB internetu na měsíc za 175 Kč.

Tarif od Lidl Mobile pak za měsíční paušál 200 Kč nabídne neomezené volání ve vlastní síti, 300 minut do ostatních domácích sítí a 300 MB internetu v mobilu. Cena za minutu volání na rámec paušálu zůstává stejná, tedy 2,30 Kč/min a za přechod k Lidl Mobilu vás opět odmění a to částkou 500 Kč. Bohužel v tomto porovnání má i nejnovější vlna českých mobilních virtuálních operátorů co dohánět. Kompletní ceník si můžete sami prohlédnout na oficiálních stránkách Lidl Mobile. Často vyhledávaný je pak také aktuální Lidl leták na tento a příští týden, který si můžete prohlédnout zde.

Tagy: lidl mobile, lidl-mobile.cz, lidl mobile roaming, lidl mobile internet, lidl mobile samoobsluha, lidl mobile ceník, lidl mobile tarify, lidl mobile recenze, lidl mobil, virtuální operátor lidl mobile

TOPlist