Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Virtual Mobile

Virtual Mobile

Mobilní operátor Virtual Mobile hýří hned ze začátku velkými ambicemi. Svým zákazníkům chce nabídnout mobilní volání v rámci vlastní sítě za 0,39 Kč za minutu, do cizích sítí za 0,59 za minutu a SMS na všechna čísla v ČR pak mají stát 0,49 Kč. Vše navíc korunuje vůbec nejvýhodnější tarifikace 1+1, tedy účtování hovorů po vteřinách, kterou na našem trhu nabízí jen hrstka virtuálních operátorů (viz. například mobilní operátor Haloo). Takto nízkých cen chce dosáhnout propojením klasického mobilního GSM volání a tzv. VoIP volání přes internet.

Je to právě kombinace obou způsobů volání, která umožňuje srazit ceny na minimu. Již dnes můžeme volat díky internetu u operátora Odorik za 0,59 Kč/min a stejnou minutovou sazbu na všechny mobily v ČR nabízí i virtuální operátor Voocall. Nový operátor Virtual Mobile chce ceny volání stlačit ještě níž.

Virtual Mobile: tarify a ceník mobilního volání a internetu

Všechno pro má ale i svá proti a v tomto případě to mají být limity počtu provolaných minut, po jejichž vyčerpání se ceny hovorů zvýší na maximální možnou cenu 2,25 Kč za minutu volání a 1,30 za SMS. I tak se ale tyto maximální ceny stále drží na nižším průměru celého trhu (viz předplacená karta Tesco Mobil). Bohužel počítat musíme i s jednorázovým úhradou za pořízení SIM karty a také s nepříjemným poplatek za její vedení, jehož konkrétní výše není zatím známá. Například u podobně znějícího Viral Mobilu, činní tento poplatek 37 Kč měsíčně.

Ke zmíněným tarifům je také možné pořídit balíčky internetu v mobilu a to buď s trváním na hodinu, den, týden nebo celý měsíc. Start Virtual Mobile je naplánován na zimu 2013 a v tomto období bude i představen podrobný ceník včetně cen roamingu nebo volání do zahraničí. V té době bude také upřesněna výše zmíněného limitu nebo konkrétní ceny datových balíčků. Hned jak budou tyto údaje uveřejněny, najdete na tomto místě detailní ceník a představené tarify obratem přidáme i do našeho velkého porovnání cen mobilních a virtuálních operátorů, kde se teprve ukáže, jak se původní sliby podařilo společnosti Virtual Mobile skutečně naplnit.

Tagy: virtual mobile, virtual mobile recenze, virtuální operátor virtual mobile, mobilní operátor virtual mobile, virtual mobile ceník, virtual mobile roaming, virtual mobile tarify, virtualmobilecz.com, virtual mobil, virtual mobile zkušenosti

TOPlist