Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Óčko Mobil

Óčko Mobil

Také hudební televize Óčko chce využít své popularity především mezi mladou generací a nabídnout tak všem svým divákům služby vlastního mobilního virtuálního operátora. Je to poněkud překvapivé, protože společnost Mafra, která programy Óčka vlastní, již svého mobilního operátora provozuje. O Mobilu.cz již na našich stránkách podrobně píšeme.

Jedná se o běžnou předplacenou kartu, s cenami volání srovnatelnými s ostatními předplacenými kartami od Tesco Mobilu nebo Blesk Mobilu. Hlavním poznávacím znamením a zároveň největším lákadlem Mobilu.cz je neomezený internet, byť jen rychlostí 16kb/s v obou směrech (v budoucnu Mobil.cz slibuje výrazné zrychlení tohoto limitu).

Mobilní virtuální operátor Óčko cílí především na mladé

A právě zde už začíná dostávat virtuální operátor Óčko Mobil svůj smysl. Služby Óčka a Mobilu.cz bude spolu úzce propojeny a Óčko tak bude moci svým mladým divákům nabídnout to, co využívají nejvíce – data a mobilní internet. Dokonce i omezená rychlost 16 kb/s, kterou potenciálně dostanete u mobilního operátora Óčko zcela zdarma (stačí si jednou za 6 měsíců dobít kredit), bohatě stačí na neomezené psaní pomocí populárních aplikací pro chytré telefony Viber nebo WhatsApp. Doby, kdy jste obrazně řečeno utratili půlku výplaty na kredit za SMSky pro dospívající děti jsou ty tam. Virtuální operátor Óčko slibuje, že nyní už vás zprávy nebudou stát ani korunu.

Hudební televize Óčko tak jistě má potenciál mobilní službami a hlavně internetem své mladé publikum oslovit. Již teď je nabídka neomezeného internetu od sesterského Mobilu.cz pro převážně píšící teenagery velmi výhodná. V budoucnu bychom se tak pod značkou Óčka mohli dočkat ještě dalšího rozšíření a vylepšení této datové nabídky, což by mohlo být zajímavé nejen pro náctileté diváky této televize, ale i širší věkové publikum. Podrobnější informace pak najdete na internetových stránkách operátora na adrese ockomobil.cz.

Tagy: óčko mobil, mobilní virtuální operátor óčko mobil, óčko mobil zkušenosti, óčko mobil recenze, óčko mobil internet, óčko eshop, óčko mobil tarify, óčko mobil ceník, óčko mobil.cz, ockomobil.cz

TOPlist