Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Eri Mobil

Eri Mobil

Mobilní služby lákají další a další společnosti z rozmanitých oborů podnikání – noviny, potravinové a nákupní řetězce, energetické společnosti nebo dokonce i televizní programy, které se snaží jejich prodejem přilákat nové zákazníky nebo udržet ty stávající. Největší skupinu těchto nových mobilních virtuálních operátorů tvoří ale lokální poskytovatelé internetu, televize, či internetového (VoIP) telefonování, kteří se přirozeně rozhodli rozšířit spektrum svých nabízených služeb i o mobilní volání a internet. A právě do posledně jmenované skupiny spadá i nový Eri Mobil od telekomunikační společnosti Český bezdrát.

Tato společnost původem z moravského Příboru (okres Frýdek-Místek) se tak se svým Eri Mobilem zařadí po bok KT Mobilu, Startelu či Netboxu, kteří představili svého mobilního operátora již dříve. Provozovatelská firma Český bezdrát působí na našem trhu již od roku 2002 a pod svými značkami Eri Internet a Eri VoIP nabízí od svého počátku pevné připojení na doma a výhodné volání přes internet. Všichni zákazníci Eri Mobilu tak budou moct využít stávající propracovanou internetovou samoobsluhu a zákaznickou linku Eri na čísle 220 990 007, na kterou se mohou se svými dotazy kdykoliv obrátit. Operátor Eri Mobil má od Českého telekomunikačního úřadu zatím k dispozici 20 000 telefonních čísel v rozsahu 770 710 000 – 770 729 999.

Eri Mobil – výhodná funkce Callback

Pomyslnou třešničkou na dortu u všech tarifů Eri Mobil, je tzv. Callback, který ve stejné podobě nabízí třeba i virtuální operátor Voocall. Díky službě Callback můžete využít velmi výhodné ceny internetového volání zcela bez nutnosti přístupu na internet. Pomocí SMS nebo speciálního čísla, které si nastavíte v internetové samoobsluze, odešlete požadavek na hovor s vybraným telefonním číslem. V okamžiku obdržíte zpětný hovor od Eri Mobilu, po jehož zvednutí budete ihned spojeni s vámi požadovaným číslem.

Velkou výhodou tohoto na první pohled složitějšího postupu jsou extrémně nízké ceny volání. Za 1,91 Kč za minutu můžete libovolně volat jak v ČR tak i do více než 54 států všude po světě. Za stejnou cenu, tedy 1,91 Kč/min, voláte i ze zahraničí do ČR. Tarifikace je ve všech případech skvělých 1+1, tedy platíte poměrnou částku podle každé provolané vteřiny. V případě volání ze zahraničí (roamingu) je však nutné připočíst k této ceně poplatek za příchozí hovor, který je u každého operátora různý (Callback mohou využít i zákazníci konkurenčních mobilních a virtuálních operátorů).

Eri Mobil – tarify a ceník služeb

Největším lákadlem tarifů od Eri Mobilu je rozhodně propojení běžného mobilního GSM volání s velmi výhodným volání přes internet. Obvykle doma, v práci či kavárně, zkrátka všude tam, kde je dostupný Wi-Fi signál, voláte velmi výhodně s pomocí internetu a v přírodě a na cestách, kde internetové připojení dostupné není, jste i tak vždy k dispozici pomocí sítě GSM a zároveň víte, že za slušné peníze se dovoláte i bez nutnosti internetu kdykoliv a kamkoliv – buď klasicky a nebo s využitím výše zmiňovaného Callbacku. Jak se můžete přesvědčit v našem srovnání mobilních tarifů, je to právě tato kombinaci internetového a klasického mobilního volání, která přináší svým uživatelům největší úspory.

Tagy: eri mobil, eri mobil samoobsluha, eri mobil zkušenosti, eri mobil recenze, eri mobil ceník, eri mobil callback, eri mobil tarify, erimobil.cz, erimobil, virtuální operátor eri mobil

TOPlist