Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Red Bull Mobile

Red Bull Mobile

V posledním roce propukla v ČR doslova mobilní revoluce a ceny volání a internetu klesly po letech nadvlády 3 velkých mobilních operátorů prudce dolů. Vše odstartoval vstup nových virtuálních operátorů na náš trh a vyvrcholení přinesla aukce mobilních kmitočtů a vznik 4. velkého operátora. Obě události proběhly pod taktovkou dlouho spícího Českého telekomunikačního úřadu, který konečně začal vykonávat svoji práci. Vše by se tedy v dnešní době mohlo zdát jako příběh se šťastným koncem, kdy konečně můžeme volat za ceny běžné v celé Evropě. Bohužel ale tomu tak docela není. Na ukázku se pojďme podívat na nabídku mobilního volání a internetu běžného doslova za našimi humny.

Neomezené volání v Polsku za 175 Kč měsíčně

Značku Red Bull si asi všichni spojíme s známými energetickými nápoji populárními všude po světě. Tato společnost ale provozuje i vlastního mobilního virtuálního operátora pod jménem Red Bull Mobile. Operátor Red Bull Mobile funguje nejen ve vzdálených exotických destinacích jako je Austrálie nebo Jižní Afrika, ale i u našich bezprostředních sousedů – v Polsku, Rakousku, Maďarsku nebo Belgii. A jak si jeho nabídka stojí v porovnaní s mobilními operátory působícími v ČR?

V akci za 29 zlotých, v přepočtu tedy něco kolem 175 Kč získáte u Red Bull Mobile neomezené volání do všech síti v Polsku, 25 MB internet a možnost neomezeného sledování filmů v nejnižší kvalitě přes Youtube. Za příplatek 6 zlotých, tedy asi 36 Kč si můžete ještě dokoupit 300MB internetu v mobilu. 2GB mobilního internetu pak vyjdou na 121 Kč. Vše „samozřejmě“ zcela bez úvazku a bez nutnosti podepisovat jakékoliv omezující smlouvy. Kromě neomezeného tarifu jsou k dostání i předplacené karty Red Bull Mobile, které opět v ČR nemají žádnou konkurenci a než abychom naše čtenáře i sebe dále dráždily pohledem na skutečný stav věcí v okolním světě, odkážeme zde jen na oficiální stránky Red Bull Mobile, kde si můžete přečíst více.

Na našich stránkách naleznete i aktuální porovnání mobilní a virtuálních tarifů, bohužel vás ale předem musíme zklamat, že ceny jako u polského Red Bull Mobile v něm u žádného operátora v celé ČR nenajdete.

Tagy: red bull mobile, red bull mobile recenze, redbullmobile.com, mobilní virtuální operátor red bull mobile, red bull mobile ceník, red bull mobile internet, red bull mobile tarify, red bull mobile dobíjení, red bull mobil, red bull mobile samoobsluha

TOPlist