Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Eureka

Eureka

Virtuální operátor Eureka, jenž dostal od Českého telekomunikačního úřadu možnost využívat až 100 000 čísel v rozmezí 791 000 000 – 791 099 999, chce nalákat své zákazníky hlavně na možnost skutečně levného volání do ciziny. Zatímco ostatní noví virtuální operátoři se vesměs předhánějí, kdo nabídne nejlevnější volání v rámci Česka, chce právě Eureka, za níž stojí ukrajinská společnost Travel Telekomunikation s.r.o., nabídnout tuzemským zákazníkům možnost dovolat se za přívětivé ceny do a z více než 200 zemí po celém světě.

Nezáleží tedy na tom, zda jste jen náruživým cestovatelem, mezinárodním obchodníkem či se jen potřebujete spojit se známými, příbuznými nebo kamarády po celém světě, společnost Eureka Vám může nabídnout výhodný mezistátní roaming, který byste nikde jinde za takové ceny nesehnali.

Mobilní operátor hlavně pro hovory do zahraničí

Jak již bylo zmíněno, Eureka nabízí hovory do více než 200 zemí světa. Extra výhodné jsou pak mezinárodní hovory v rámci Evropské unie, Společenství nezávislých států (to jsou v podstatě všechny země bývalého Sovětského svazu) a také do nejoblíbenějších turistických destinací jako Chorvatsko, Rusko, atd. Cena za minutu hovoru do těchto regionů vás vyjde jen 0,20 Eur, což je v přepočtu přibližně 5 Kč. Navíc u Eureky neplatíte ani žádné měsíční nebo spojovací poplatky a zaplatíte jen to, co provoláte.

Pokud Vás nabízené služby zaujaly, stačí si jen koupit předplacenou kartu Eureka a můžete volat. Kredit lze navíc jednoduše dobíjet přes internet. Hodnota kreditu je stanovena v Eurech a to vždy v době dobití podle aktuálního směnného kurzu ČNB. Další výhodou je, že hovory můžete přijímat i s nulovým kreditem a cestovatelé jistě ocení i možnost využít volání na účet volajícího. Součástí je i přehledné vyúčtování všech služeb přímo na oficiálních stránkách Eureka.

Na závěr zmiňme ještě funkci Eureka Webphone. Díky ní můžete volat přímo z počítače nebo notebooku za pomoci internetového rozhraní Eureka Webphone. do celého světa a to dokonce ještě za nižší ceny, než nabízí běžné předplacené SIM karty Eureka. Například cena do mobilní sítě v Austrálii vyjde prostřednictví programu Eureka Webphone, jen asi na 0.07 Є (přibližně 1,80 Kč za minutu).

Doplňující informace a odkazy:

Jak jsme již zmiňovali, tohoto mobilního operátora ocení zejména lidé, kteří potřebují často volat do zahraničí, cizinci a podobně. Uvádíme zde proto odkaz na oficiální stránky Eureky, kde najdete také kompletní ceník, včetně cen hovorů do zahraničí a roamingu. Ten můžete lehce porovnat s podobným ceníkem na stránkách operátora Opencall, který se podobně jako Eureka specializuje na hovory do zahraničí.

Tagy: eureka, mobilní internet eureka, mobilní operátor eureka, virtuální operátor eureka, eureka ceny, eureka tarify, eureka mobile, eureka.cz, eureka telefónica o2

TOPlist