Mobilní-operátoři.eu

Úvodní stránka >> Mobilní operátoři >> Post Mobil

Post Mobil

Trh mobilních služeb již dávno není určen jen velkým mezinárodním telekomunikačním firmám. V dnešní době rozmachu nových mobilních operátorů – převážně těch tzv. virtuálních, se jím poměrně jednoduše může stát téměř každá společnost i ze zdánlivě zcela vzdáleného oboru.

Mobilním operátorem již může být každá větší firma

Takových příkladu vidíme u nás hned několik. Mobilním virtuálním operátorem se již stal například maloobchodní prodejce převážně potravin – společnost Tesco se svým Tesco mobile, bulvární noviny Blesk s Blesk mobil, a z dalších velkých firem můžeme jmenovat například maloobchodní družstvo Coop, zákaznický klub Bonuss nebo prodejce plynu a elektřiny Centropol. V jednání je například i vznik operátora Čez mobil, Kaufland mobile, Makro mobile a do budoucna to není určitě ještě všechno, čeho se od telekomunikacím relativně vzdálených firem dočkáme.

PostMobil – nový virtuální operátor od České pošty

Potenciál, které takové skloubení již poskytovaných (v tomto případě bankovních a poštovních) služeb s nabídkou mobilního volání a internetu nabízí, si dobře uvědomuje i Česká pošta. Zákazníci, kteří jejich služeb často využívají, by dostali v podobě bonusového kreditu i levné telefonování a datové služby.

Další výhodou je rozsáhlá síť pošt třeba v malých městech a vesnicích. Klienti by tak mohli spravovat všechnu administrativu z jednoho místa – Poštovní spořitelna, Czech point pro komunikaci se státní správou, poštovní služby a nyní i služby mobilní. Všechny pohodlně dostupné na jediné poště. To by ocenili hlavně zákazníci z regionů a venkova.

Post Mobil tarify

Nový mobilní operátor České pošty ponese název Post Mobil. Tuto ochranou známku má Česká pošta zaregistrovánu již od května 2013. Prozatím není ale jisté, kdy a zda vůbec se Česká pošta virtuálním operátorem vlastně stane. Z toho samozřejmě vyplývá, že nejsou známy ani ceny a další podrobnosti ohledně samotných tarifů Post Mobilu. O všech novinkách, které s novým operátorem od České pošty souvisí, vás zde budeme samozřejmě informovat.

Dodatečné informace a odkazy:

Oficiální stránky České pošty najdete na adrese www.ceskaposta.cz. Doména postmobil.cz, kde by se měla v budoucnu nacházet internetová prezentace tohoto nového mobilního operátora a která je od dubna 2013 ve vlastnictví České pošty, není v současné době v provozu.

Tagy: post mobil, virtuální operátor post mobil, post mobil ceny, post mobil tarify, postmobil, postmobile, postmobil.cz, mobilní internet post mobil, post mobile, mobilní operátor post mobil

TOPlist